Pagrindinis meniu

AUDI Audi A4 allroad quattro
407-01 front wishbone link
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
620407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;D >> - 24.01.2011
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
1 ;D >> - 15.08.2011
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;D - 15.08.2011>>
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;D >> - 24.01.2011
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
(1) ;D >> - 15.08.2011
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
(1) ;D - 15.08.2011>>
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (vidinis) ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (išorinis) ??? €
4 2 vnt.
round hd. screw M12X1,5X92 ??? €
5 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
6 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
6A ;;D >> - 15.08.2011
2 vnt.
hexagon flange nut, self-locking M12X1,5 ??? €
(6A) ;;D - 15.08.2011>>
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
7 ;;D >> - 17.05.2010
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
bonded rubber bush
taip pat naudoti:
;65MM;;WHT 004 898 ??? €
(7) ;;D - 30.08.2010>>
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
hydro-mounting
taip pat naudoti:
;75MM;;WHT 004 898 ??? €
(7) ;;D >> - 17.05.2010
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
bonded rubber bush
taip pat naudoti:
;65MM;;WHT 004 898 ??? €
(7) ;;D - 30.08.2010>>
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
hydro-mounting
taip pat naudoti:
;75MM;;WHT 004 898 ??? €
8 2 vnt.
bonded rubber bush (vidinis)
naudoti:
;65MM;8K0 407 693 T;8K0 407 694 T ??? €
(8) 2 vnt.
hydro-mounting (vidinis)
naudoti:
;75MM;8K0 407 693 S;8K0 407 694 S;8K0 407 693 Q;8K0 407 694 Q;8K ??? €
9 ;BEF. FšR FL AM HILFSRAHMEN
1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X118X90 ??? €
10 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
12 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
13 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X62X45 ??? €
14 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
15 ;D >> - 06.06.2011
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X110X21 ??? €
(15) ;D - 06.06.2011>>
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute CM10X110X24 ??? €
16 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
18 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 S22 ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
(19) ;;;;D >> - 28.06.2010
1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36) ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36) ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
(19) ;;;;D >> - 28.06.2010
1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36) ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36) ??? €
- 1 vnt.
traukės antgalis (kairė)
thread length:
naudoti tik kartu su:
;29 MM;WHT 004 593 ??? €
- 1 vnt.
traukės antgalis (dešinėje)
thread length:
naudoti tik kartu su:
;29 MM;WHT 004 593 ??? €
- 1 vnt.
12 point socket shouldered nut self-locking
žr. serviso instrukcijas
M12X1,5 ??? €
20 ;D >> - 14.12.2009
2 vnt.
swivel joint (left a. right) ??? €
20 ;D >> - 15.08.2011
2 vnt.
swivel joint M12 ??? €
(20) ;D - 15.08.2011>> - 23.01.2012
2 vnt.
swivel joint M14 ??? €
(20) ;D - 23.01.2012>>
2 vnt.
swivel joint M14 ??? €
21 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X65 ??? €
22 2 vnt.
rato stebulė ??? €
(22) 2 vnt.
wheelhub with bearing
taip pat naudoti:
;WHT 000 237 A;8E0 407 643 A ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
24 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
25 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M16X1,5X72 ??? €
26 1 vnt.
suspension forks (kairė) ??? €
26 1 vnt.
suspension forks (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
suspension forks (dešinėje) ??? €
(26) 1 vnt.
suspension forks (dešinėje) ??? €
27 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X80 ??? €
28 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
29 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X85 ??? €
30 1 vnt.
sujungiantis strypas (left a. right)
if necessary use in pairs
;170MM ??? €
31 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
32 2 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X60 ??? €
33 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
34 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ;26,5MM ??? €
35 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
36 2 vnt.
spaustuvas (priekis) ??? €
37 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
38
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-00 ??? €
39
level sensor with poles
žr. iliustraciją:
;941-25 ??? €
40 ;D >> - 06.06.2011
2 vnt.
poveržlė 10,5X20X2 ??? €
(40) ;D - 06.06.2011>>
2 vnt.
poveržlė
discont. / replacement item:
;;15 ??? €