Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Cabriolet
407-00 rato guolio korpusas
front wishbone link
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
620407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;D >> - 07.02.2011
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;D - 07.02.2011>> - 15.08.2011
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;D - 15.08.2011>>
1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;D >> - 07.02.2011
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
(1) ;D - 07.02.2011>> - 15.08.2011
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
(1) ;D - 15.08.2011>>
1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (vidinis) ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (išorinis) ??? €
4 2 vnt.
round hd. screw M12X1,5X92 ??? €
5 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
6 ;;D >> - 01.06.2009
2 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
(6) ;;D - 01.06.2009>> - 02.11.2009
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
(6) ;;D - 02.11.2009>>
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
6A ;;D >> - 02.11.2009
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
(6A) ;;D - 02.11.2009>> - 15.08.2011
2 vnt.
hexagon flange nut, self-locking M12X1,5 ??? €
(6A) ;;D - 15.08.2011>>
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
7 ;;;D >> - 02.11.2009
PR-A8S
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M12;6 ??? €
(7) ;;;D - 02.11.2009>> - 17.05.2010
PR-A8S
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D >> - 02.11.2009
PR-A8U
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M12;6 ??? €
(7) ;;;D - 02.11.2009>> - 17.05.2010
PR-A8U
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 17.05.2010>> - 30.08.2010
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 30.08.2010>> - 20.06.2011
PR-1LJ,1ZT
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 30.08.2010>> - 20.06.2011
PR-1LA,1LB,;1LT
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 20.06.2011>>
1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D >> - 02.11.2009
PR-A8S
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M12;6 ??? €
(7) ;;;D - 02.11.2009>> - 17.05.2010
PR-A8S
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D >> - 02.11.2009
PR-A8U
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M12;6 ??? €
(7) ;;;D - 02.11.2009>> - 17.05.2010
PR-A8U
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 17.05.2010>> - 30.08.2010
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 13.09.2010>> - 20.06.2011
PR-1LJ,1ZT
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 30.08.2010>> - 20.06.2011
PR-1LA,1LB,;1LT
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
(7) ;;;D - 20.06.2011>>
1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje)
ball stud
item/s to be included:
;M14;6 ??? €
8 PR-A8S 2 vnt.
bonded rubber bush (vidinis)
naudoti:
;8K0 407 693 N;8K0 407 694 N;8K0 407 693 T;8K0 407 694 T ??? €
8 PR-A8U 2 vnt.
hydro-mounting (vidinis)
naudoti:
;8K0 407 693 R;8K0 407 694 R;8K0 407 693 S;8K0 407 694 S;8K0 407 ??? €
9 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X118X90 ??? €
10 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
12 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
13 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X62X45 ??? €
14 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
15 ;D >> - 06.06.2011
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X110X21 ??? €
(15) ;D - 06.06.2011>>
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute CM10X110X24 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 20X10,5X2 ??? €
16 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
18 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 S22 ??? €
19 ;;;;;;;D >> - 02.11.2009
;;;PR-A8S;PR-A8U
1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M12;7;8K0 407 693 N;8K0 407 693 R ??? €
(19) ;;;;;;;D - 02.11.2009>>
1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M12;7;8K0 407 693 N;8K0 407 693 R ??? €
(19) ;;;;;;;D - 02.11.2009>>
;;;PR-A8S;PR-A8U
1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M14;7;8K0 407 693 T;8K0 407 693 S ??? €
(19) ;;;;;;;D >> - 02.11.2009
;;;PR-A8S;PR-A8U
1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M12;7;8K0 407 694 N;8K0 407 694 R ??? €
(19) ;;;;;;;D - 02.11.2009>>
1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M12;7;8K0 407 694 N;8K0 407 694 R ??? €
(19) ;;;;;;;D - 02.11.2009>>
;;;PR-A8S;PR-A8U
1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje)
ball stud
see item:
in conjunction:
žr. serviso instrukcijas
*no 'fi' function possible
;M14;7;8K0 407 694 T;8K0 407 694 S ??? €
20 ;;D >> - 01.06.2009
2 vnt.
swivel joint (left a. right)
naudoti tik kartu su:
;N 908 484 04 ??? €
(20) ;;;D - 01.06.2009>> - 14.12.2009
2 vnt.
swivel joint (left a. right)
naudoti tik kartu su:
arba
;WHT 000 785 B;WHT 004 898 ??? €
(20) ;D - 14.12.2009>> - 15.08.2011
2 vnt.
swivel joint M12 ??? €
(20) ;D - 15.08.2011>> - 30.01.2012
2 vnt.
swivel joint M14 ??? €
(20) ;D - 30.01.2012>>
2 vnt.
swivel joint M14 ??? €
21 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X65 ??? €
22 2 vnt.
rato stebulė ??? €
(22) 2 vnt.
wheelhub with bearing
taip pat naudoti:
;WHT 000 237 A;8E0 407 643 A ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
24 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
25 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M16X1,5X72 ??? €
26 1 vnt.
suspension forks (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
suspension forks (dešinėje) ??? €
27 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X80 ??? €
28 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 13X28X3,5 ??? €
29 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X85 ??? €
30 2 vnt.
sujungiantis strypas
taip pat naudoti:
170MM; >>D12.10.2009;8K0 411 317 D ??? €
31 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
32 2 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X60 ??? €
33 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
34 PR-1BA,1BD,;1BE,1BV 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ??? €
(34) PR-1BL 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ??? €
35 PR-1BA,1BD,;1BE,1BV 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
(35) PR-1BL 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
36 2 vnt.
spaustuvas (priekis) ??? €
37 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
38
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-00 ??? €
39
level sensor with poles
žr. iliustraciją:
;941-25 ??? €
40 ;D >> - 06.06.2011
2 vnt.
poveržlė 10,5X20X2 ??? €
(40) ;D - 06.06.2011>>
2 vnt.
poveržlė
discont. / replacement item:
;;15 ??? €