Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Cabriolet
399-60 laikantis rėmas [priekinių varančių ratų pavara ]
dalys apsaugančios pavarų dėžę
for constantly variable automatic gearbox Rinktis kitą grupę
670399600
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
skersinis ??? €
(1) 1 vnt.
skersinis ??? €
2 PR-TG6,TQ6 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
(2) PR-TF1 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
(2) PR-TF1 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
3 1 vnt.
gearbox support ??? €
4 1 vnt.
sustabdyti ??? €
5 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M8X60 ??? €
6 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
7 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M10X40-LTR ??? €
8 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M10X40 ??? €
10 1 vnt.
laikantis rėmas ??? €
(11) 1 vnt.
strut brace for assembly carrier ??? €
12 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X100 ??? €
13 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X42 ??? €
(13) 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M12X1,50X51 ??? €
14 6 vnt.
nut, square M12X1,5 ??? €
15 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
16 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X16/1,5-3 ??? €
17 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas kairėje) ??? €
(17) 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas dešinėje) ??? €
18 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
19 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X16 ??? €
20 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė) ??? €
(20) 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė) ??? €
21 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje) ??? €
22 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X50 ??? €
23 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
25 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
26 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
27 1 vnt.
apsauginė plokštė ( vairas dešinėje) ??? €
28 3 vnt.
flat round head bolt M8X20 ??? €
29 3 vnt.
kniedinė uždara veržlė M8/3-5,5 ??? €
30 1 vnt.
uždarymo elementas
front axle carrier
??? €
31 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M8X16 ??? €
32
užtvirtinantis kaištis
naudoti:
bracket for anti-roll bar
M8X42;;4D0 411 336 G ??? €
33
flat round head bolt M8X20 ??? €