Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Cabriolet
803-00 šoninė dalis (priekis)
A statramstis, vidinis Rinktis kitą grupę
620803000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje išorėje)
šoninė dalis
??? €
(1) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje išorėje)
šoninė dalis
??? €
2 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (kairėje išorėje) ??? €
(2) 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (dešinėje išorėje) ??? €
3 1 vnt.
mounting plate (kairė) ??? €
(3) 1 vnt.
mounting plate (dešinėje) ??? €
4 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
5 ;D >> - 10.12.2012
1 vnt.
suspension strut dome (kairė) ??? €
(5) ;D >> - 10.12.2012
1 vnt.
suspension strut dome (dešinėje) ??? €
6 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje apačioje) ??? €
(6) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje apačioje) ??? €
7 1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje) ??? €
(7) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje) ??? €
(9) 1 vnt.
mounting block (kairė) ??? €
(9) 1 vnt.
mounting block (dešinėje) ??? €
10 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (dešinėje) ??? €
11 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
12 1 vnt.
mounting for bonnet stay (kairė) ??? €
15 1 vnt.
wheel housing length extension (kairė) ??? €
(15) 1 vnt.
wheel housing length extension (dešinėje) ??? €
16 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
(16) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
17 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje) ??? €
18 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
19 1 vnt.
cross panel for side member (kairė) ??? €
(19) 1 vnt.
cross panel for side member (dešinėje) ??? €
26 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje) ??? €
26A 1 vnt.
A statramsčio armatūra (kairejė viduje) ??? €
(26A) 1 vnt.
A statramsčio armatūra (dešinėje viduje) ??? €
27 1 vnt.
A statramsčio armatūra (kairė) ??? €
(27) 1 vnt.
A statramsčio armatūra (dešinėje) ??? €
28 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (kairė) ??? €
(28) 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje) ??? €
29 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (kairėje viršuje) ??? €
(29) 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (dešinėje viršuje) ??? €
30 1 vnt.
scuttle panel for side member (kairėje viršuje) ??? €
(30) 1 vnt.
scuttle panel for side member (dešinėje viršuje) ??? €
31 1 vnt.
repair panel - side member (kairė) ??? €
(31) 1 vnt.
repair panel - side member (dešinėje) ??? €
32
užtvirtinanti plokštė
žr. paveiksle, detalė:
;805-00,9,10 ??? €
35 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;N 010 242 32;N 022 146 21 ??? €
35A 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
35B 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
36 1 vnt.
balansuojantis svoris (dešinėje priekyje) ??? €
37 5 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M8 ??? €
37A 1 vnt.
sąvaržėlė ??? €
39 PR-A8S+1SB,;1SJ 1 vnt.
padengti (kairė) ??? €
(39) PR-A8S+1SB,;1SJ 1 vnt.
padengti (dešinėje) ??? €
40 1 vnt.
cover for a-pillar ??? €
(40) 1 vnt.
cover for a-pillar ??? €
41
bungs 40MM ??? €
41 1 vnt.
bungs 27MM ??? €
45
weld screw M8X15 ??? €
46
threaded stud M6X17 ??? €