Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Coupe/Sportback
407-00 front wishbone link
pakabos kreipiklis
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
620407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;D >> - 03.11.2008
front wishbone link (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
;;N 908 484 04 ??? €
1
front wishbone link (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
;WHT 000 785 B ??? €
1
front wishbone link (priekyje kairėje)
taip pat naudoti:
;WHT 000 785 B ??? €
(1) ;D >> - 03.11.2008
front wishbone link (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;;N 908 484 04 ??? €
(1)
front wishbone link (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;WHT 000 785 B ??? €
(1)
front wishbone link (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;WHT 000 785 B ??? €
2 ;D >> - 03.11.2008
bonded rubber bush ??? €
2 1 vnt.
bonded rubber bush (vidinis) ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (išorinis) ??? €
4 2 vnt.
round hd. screw M12X1,5X92 ??? €
5 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
6 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer
naudoti:
M12X1,5;;8K0 407 693 K;8K0 407 694 K ??? €
(6) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti
naudoti:
M12X1,5;;8K0 407 693 N;8K0 407 694 N ??? €
6A 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer
naudoti:
žr. serviso instrukcijas
M12X1,5;;8K0 407 151 B;8K0 407 152 B ??? €
(6A) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti
naudoti:
žr. serviso instrukcijas
M12X1,5;;8K0 407 151 C;8K0 407 152 C;8K0 407 151 D;8K0 407 152 D ??? €
7 ;;D >> - 03.11.2008
1 vnt.
pakabos kreipiklis
bonded rubber bush
*no 'fi' function possible
if necessary use in pairs
taip pat naudoti:
M12;65MM;;;;;N 908 484 04 ??? €
7 1 vnt.
pakabos kreipiklis
bonded rubber bush
*no 'fi' function possible (priekyje kairėje)
if necessary use in pairs
naudoti tik kartu su:
žr. serviso instrukcijas
M12;65MM;;;;WHT 000 785 B ??? €
(7) 1 vnt.
pakabos kreipiklis
hydro-mounting
*no 'fi' function possible (priekyje kairėje)
if necessary use in pairs
taip pat naudoti:
žr. serviso instrukcijas
M12;75MM;;;;WHT 000 785 B ??? €
(7) ;;D >> - 03.11.2008
1 vnt.
pakabos kreipiklis
bonded rubber bush
*no 'fi' function possible
if necessary use in pairs
taip pat naudoti:
M12;65MM;;;;;N 908 484 04 ??? €
(7)
pakabos kreipiklis
bonded rubber bush
*no 'fi' function possible (dešinėje priekyje)
if necessary use in pairs
naudoti tik kartu su:
žr. serviso instrukcijas
M12;65MM;;;;WHT 000 785 B ??? €
(7) 1 vnt.
pakabos kreipiklis
hydro-mounting
*no 'fi' function possible (dešinėje priekyje)
if necessary use in pairs
taip pat naudoti:
žr. serviso instrukcijas
M12;75MM;;;;WHT 000 785 B ??? €
8 2 vnt.
bonded rubber bush
*no 'fi' function possible (vidinis)
naudoti:
65MM;;8K0 407 693 F;8K0 407 694 F;8K0 407 693 K;8K0 407 694 K;8K ??? €
(8) ;D - 20.07.2009>>
2 vnt.
hydro-mounting
*no 'fi' function possible
naudoti:
75MM;;;8K0 407 693 R;8K0 407 694 R ??? €
9 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X120X90 ??? €
9 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X120X90 ??? €
10 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
12 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
13 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X62X45 ??? €
14 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
15 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X110X21 ??? €
16 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
18 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 S22 ??? €
19 ;D >> - 08.12.2008
1 vnt.
rato guolio korpusas COBAPRESS ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
taip pat naudoti:
COBAPRESS;;(4-36);8K0 422 817 B; >>D08.12.2008;8K0 422 817 ??? €
19 ;D - 08.12.2008>>
1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
taip pat naudoti:
COBAPRESS;;;(4-36);8K0 422 817 B; >>D08.12.2008;8K0 422 817 ??? €
(19)
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36);8K0 422 817 B ??? €
(19) ;D >> - 08.12.2008
rato guolio korpusas COBAPRESS ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
taip pat naudoti:
COBAPRESS;;(4-36);8K0 422 818 B; >>D08.12.2008;8K0 422 818 ??? €
(19) ;D - 08.12.2008>>
1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
taip pat naudoti:
COBAPRESS;;;(4-36);8K0 422 818 B; >>D08.12.2008;8K0 422 818 ??? €
(19)
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
naudoti tik kartu su:
žr. serviso instrukcijas
KSM;;(4-36);8K0 422 818 B ??? €
- 1 vnt.
traukės antgalis
thread length:
;29 MM ??? €
- 1 vnt.
traukės antgalis
thread length:
;29 MM ??? €
- 2 vnt.
12 point socket shouldered nut self-locking
žr. serviso instrukcijas
M12X1,5 ??? €
20 2 vnt.
swivel joint (left a. right)
naudoti tik kartu su:
see workshop manual running gear
;N 908 484 04 ??? €
20 2 vnt.
swivel joint (left a. right)
naudoti tik kartu su:
see workshop manual running gear
;WHT 000 785 B ??? €
20 2 vnt.
swivel joint (left a. right)
front wishbone link
naudoti tik kartu su:
see workshop manual running gear
;POS.1;WHT 000 785 B ??? €
21 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X65 ??? €
22 2 vnt.
rato stebulė ??? €
(22) 2 vnt.
wheelhub with bearing
taip pat naudoti:
;WHT 000 237 A;8E0 407 643 A ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
24 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
25 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M16X1,5X72 ??? €
26 ;D >> - 03.09.2007
suspension forks (kairė) ??? €
(26) ;D - 03.09.2007>>
suspension forks (kairė) ??? €
(26) ;D - 03.09.2007>>
1 vnt.
suspension forks (kairė) ??? €
(26) ;D >> - 03.09.2007
suspension forks (dešinėje) ??? €
(26) ;D - 03.09.2007>>
suspension forks (dešinėje) ??? €
(26) ;D - 03.09.2007>>
1 vnt.
suspension forks (dešinėje) ??? €
27 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M12X1,5X80 ??? €
28 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
29 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X85 ??? €
30 ;D >> - 19.09.2007
2 vnt.
sujungiantis strypas 110MM ??? €
(30) ;D - 19.09.2007>> - 12.10.2009
2 vnt.
sujungiantis strypas 170MM ??? €
(30) ;D - 19.09.2007>>
2 vnt.
sujungiantis strypas
taip pat naudoti:
170MM;; >>D12.10.2009;8K0 411 317 D ??? €
31 ;STOSSDAEMPFERGABE;D >> - 03.09.2007
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X50 ??? €
(31) ;STOSSDAEMPFERGABE;D - 03.09.2007>>
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
32 2 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X60 ??? €
33 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
34 ;D >> - 03.09.2007
stabilizatorius (priekis) ??? €
(34) ;D - 03.09.2007>>
PR-K8C
stabilizatorius (priekis) ??? €
(34) PR-K8R+1BL 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ??? €
(34) PR-K8R+1BD,;1BE,1BV 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ??? €
35 ;D >> - 03.09.2007
giminė tarpinė ??? €
(35) ;D - 03.09.2007>>
PR-K8C
giminė tarpinė 23,4MM ??? €
(35) PR-K8R+1BA+;1BL 2 vnt.
giminė tarpinė 23,4MM ??? €
(35) PR-K8R+1BD,;1BE,1BV 2 vnt.
giminė tarpinė 24,8MM ??? €
36 2 vnt.
spaustuvas (priekis) ??? €
37 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
38 ;PR-K8C;PR-K8R
amortizatoriai
žr. paveiksle, detalė:
;411-30,11;411-40,11 ??? €
39
level sensor with poles
žr. iliustraciją:
;941-25 ??? €
40
poveržlė 20X10,5X2 ??? €
41
poveržlė 13X28X3,5 ??? €