Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Coupe/Sportback
803-00 šoninė dalis (priekis)
A statramstis, vidinis Rinktis kitą grupę
620803000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje išorėje)
šoninė dalis
??? €
(1) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje išorėje)
šoninė dalis
??? €
2 ;;F >> 8T-8-013 000
filler plate for longitudinal member ??? €
(2) ;;F 8T-8-013 001>> 8T-8-040 100
filler plate for longitudinal member ??? €
(2) 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (kairėje išorėje) ??? €
(2) ;;D >> - 01.10.2007
filler plate for longitudinal member ??? €
(2) ;;D - 01.10.2007>> - 24.03.2008
filler plate for longitudinal member ??? €
(2)
filler plate for longitudinal member (dešinėje išorėje) ??? €
3 1 vnt.
mounting plate (kairė) ??? €
(3) 1 vnt.
mounting plate (kairė) ??? €
(3) 1 vnt.
mounting plate (dešinėje) ??? €
(3) 1 vnt.
mounting plate (dešinėje) ??? €
4 ;D >> - 01.01.2008
stiprinimas ??? €
(4) ;D - 01.01.2008>>
stiprinimas ??? €
(4) ;D >> - 01.01.2008
stiprinimas ??? €
(4) ;D - 01.01.2008>>
stiprinimas ??? €
5 1 vnt.
suspension strut dome (kairė) ??? €
5 1 vnt.
suspension strut dome (kairė) ??? €
(5) 1 vnt.
suspension strut dome (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
suspension strut dome (dešinėje) ??? €
6 ;D >> - 01.01.2008
uždarymo elementas (kairėje apačioje) ??? €
6 ;D >> - 01.01.2008
uždarymo elementas ??? €
(6) ;F 8T-8-026 101>>
uždarymo elementas ??? €
-
threaded stud M6X17 ??? €
-
weld screw M8X15 ??? €
6 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje apačioje) ??? €
(6) ;D >> - 01.01.2008
uždarymo elementas ??? €
(6) ;F 8T-8-026 101>>
uždarymo elementas ??? €
(6) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje apačioje) ??? €
7 ;D >> - 01.08.2007
connecting plate ??? €
(7) ;F 8T-8-008 601>> 8T-8-026 100
connecting plate ??? €
(7) ;F 8T-8-026 101>>
connecting plate ??? €
7 1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje) ??? €
(7) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje) ??? €
(7) ;D >> - 01.08.2007
connecting plate ??? €
(7) ;F 8T-8-008 601>> 8T-8-026 100
connecting plate ??? €
8
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
9 1 vnt.
mounting block (kairė) ??? €
9 1 vnt.
mounting block (kairė) ??? €
(9) 1 vnt.
mounting block (dešinėje) ??? €
10 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (dešinėje) ??? €
(10) 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (dešinėje) ??? €
11 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(11) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
12 1 vnt.
mounting for bonnet stay (kairė) ??? €
15 1 vnt.
wheel housing length extension (kairė) ??? €
15 1 vnt.
wheel housing length extension (kairė) ??? €
(15) 1 vnt.
wheel housing length extension (dešinėje) ??? €
(15) 1 vnt.
wheel housing length extension (dešinėje) ??? €
16 ;F >> 8T-8-013 000
šoninė dalis ??? €
(16) ;F 8T-8-013 001>>
šoninė dalis ??? €
16 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
(16) ;F >> 8T-8-013 000
šoninė dalis ??? €
(16) ;F 8T-8-013 001>>
šoninė dalis ??? €
(16) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
17 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje) ??? €
18 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
19 1 vnt.
cross panel for side member (kairė) ??? €
(19) 1 vnt.
cross panel for side member (dešinėje) ??? €
26 ;D >> - 15.12.2008
A statramstis, vidinis
naudoti, jei reikia:
;;8K0 802 441 A ??? €
- ;D >> - 15.12.2008
A statramsčio armatūra ??? €
(26) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairė)
naudoti, jei reikia:
;8K0 802 441 B ??? €
- ;D - 15.12.2008>>
A statramsčio armatūra ??? €
(26) ;D >> - 15.12.2008
A statramstis, vidinis
naudoti, jei reikia:
;;8K0 802 442 A ??? €
- ;D >> - 15.12.2008
A statramsčio armatūra ??? €
(26) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;8K0 802 442 B ??? €
- ;D - 15.12.2008>>
A statramsčio armatūra ??? €
27 1 vnt.
A statramsčio armatūra (kairė) ??? €
(27) 1 vnt.
A statramsčio armatūra (dešinėje) ??? €
28 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (kairė) ??? €
(28) 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje) ??? €
29 ;;D >> - 02.03.2009
1 vnt.
filler plate for longitudinal member (kairėje viršuje) ??? €
29 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (kairėje viršuje) ??? €
(29) ;;D >> - 02.03.2009
1 vnt.
filler plate for longitudinal member (dešinėje viršuje) ??? €
(29) 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (dešinėje viršuje) ??? €
30 1 vnt.
scuttle panel for side member (kairėje viršuje) ??? €
(30) 1 vnt.
scuttle panel for side member (dešinėje viršuje) ??? €
31 1 vnt.
repair panel - side member (kairė)
taip pat naudoti:
; >>D15.11.2007;8K0 805 499 A ??? €
(31) 1 vnt.
repair panel - side member (dešinėje)
taip pat naudoti:
; >>D15.11.2007;8K0 805 499 A ??? €
32 ;F >> 03.09.2007
užtvirtinanti plokštė ??? €
(32) ;D - 03.09.2007>>
užtvirtinanti plokštė
žr. paveiksle, detalė:
;;805-00,9,10 ??? €
39 PR-1SB,1SJ,;1SH 1 vnt.
padengti (kairė) ??? €
(39) PR-1SB,1SJ,;1SH 1 vnt.
padengti (dešinėje) ??? €
40 ;D >> - 11.01.2010
1 vnt.
filler plate for a-pillar (kairė) ??? €
(40) ;D - 11.01.2010>>
1 vnt.
cover for a-pillar (kairė) ??? €
(40) ;D >> - 11.01.2010
1 vnt.
filler plate for a-pillar (dešinėje) ??? €
(40) ;D - 11.01.2010>>
1 vnt.
cover for a-pillar (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
bungs 27MM ??? €
43 1 vnt.
blind rivet stud M8X19,2 ??? €
45 1 vnt.
weld screw 5X16 ??? €
46
threaded stud M6X17 ??? €
47
sriegtas kaištis M6X18 ??? €