Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Coupe/Sportback
805-00 kėbulo priekinė dalis Rinktis kitą grupę
620805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
cross panel (priekis (vairas dešinėje)) ??? €
(1) 1 vnt.
cross panel (priekis (vairas kairėje)) ??? €
2 ;D >> - 08.10.2007
additional reinforcement ??? €
(2) ;D - 08.10.2007>>
additional reinforcement ??? €
3 ;D >> - 01.07.2007
uždarymo elementas ??? €
(3) ;D - 01.07.2007>>
uždarymo elementas ??? €
4 ;D >> - 01.07.2007
uždarymo elementas ??? €
(4) ;D - 01.07.2007>>
uždarymo elementas ??? €
5 1 vnt.
stiprinimas (vairuotojo pusė) ??? €
6 ;D >> - 01.09.2007
stiprinimas ??? €
(6) ;D - 01.09.2007>>
stiprinimas ??? €
7
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
8 ;;D >> - MJ 2008
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8 ;;F >> 8T-8-013 000
.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;F 8T-8-013 001>> 8T-8-100 000
.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8 ;;D >> - 06.06.2011
PR-2K1,2K2,;2K7,2K8
1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;D >> - 01.09.2007
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;D >> - 01.09.2007
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;D >> - 01.09.2007
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;D - 01.09.2007>> - MJ 2008
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;F 8T-8-013 001>> 8T-8-100 000
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(8) ;;D >> - 06.06.2011
PR-2K3,2K4
1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8 PR-2K1,2K2,;2K3,2K4,... 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
- 4 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6/2,4-4,5 ??? €
9 ;D >> - 01.09.2007
užtvirtinanti plokštė
žr. paveiksle, detalė:
;;803-00,32 ??? €
(9) ;D - 01.09.2007>>
užtvirtinanti plokštė ??? €
10 ;D >> - 01.09.2007
užtvirtinanti plokštė
žr. paveiksle, detalė:
;;803-00,32 ??? €
(10) ;D - 01.09.2007>>
užtvirtinanti plokštė ??? €
11
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M6X20 ??? €
12
savisriegė veržlė M6X19,5X18 ??? €
12
savisriegė veržlė M6X19,5X18 ??? €
13 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
brace (kairė) ??? €
14 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
(14) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
(14) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
(14) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
(14) 1 vnt.
brace (dešinėje) ??? €
15
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
16
varžtas šešiakampe vidine galvute (combi) M6X30 ??? €
17 1 vnt.
savisriegė veržlė 5MM ??? €
18
laikiklis
aušinimo skysčio aušintuvas
žr. iliustraciją:
;;121-70 ??? €
19
giminė tarpinė (viršutinis)
žr. iliustraciją:
;121-70 ??? €
(19)
sustabdymo buferis (apatinis)
žr. iliustraciją:
;121-70 ??? €
20
sustabdymo buferis (apatinis)
žr. iliustraciją:
;121-70 ??? €
22 4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute 7X22 ??? €
23 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (kairė) ??? €
23 ;PR+1N1,1N3,;1N7 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (kairė)
taip pat naudoti:
;N 101 245 01 ??? €
24 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (dešinėje) ??? €
24 1 vnt.
reinforcement f. plen. chamber (dešinėje) ??? €
25 1 vnt.
mounting for main beam headl. (kairė) ??? €
26 1 vnt.
mounting for main beam headl. (dešinėje) ??? €
26A 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) M6X40 ??? €
27 4 vnt.
savisriegė veržlė 5,5X26,6X20,4 ??? €