Pagrindinis meniu

AUDI Audi A5/S5 Coupe/Sportback
407-00 front wishbone link
pakabos kreipiklis
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
620407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
front wishbone link (priekyje kairėje) ??? €
(1) 1 vnt.
front wishbone link (dešinėje priekyje) ??? €
2 2 vnt.
bonded rubber bush (vidinis) ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (išorinis) ??? €
4 2 vnt.
round hd. screw M12X1,5X92 ??? €
5 4 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
6 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
6A 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M14X1,5 ??? €
7 1 vnt.
pakabos kreipiklis (priekyje kairėje) ??? €
(7) 1 vnt.
pakabos kreipiklis (dešinėje priekyje) ??? €
8 2 vnt.
hydro-mounting 75MM ??? €
9 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X120X90 ??? €
10 1 vnt.
guide (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
guide (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
guide (kairėje gale) ??? €
(11) 1 vnt.
guide (dešinėje gale) ??? €
12 4 vnt.
bonded rubber bush ??? €
13 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X62X45 ??? €
14 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
15 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X110X24 ??? €
16 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(17) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
18 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 ??? €
19 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (kairė)
žr. dalių biuletenį:
KSM;;(4-36) ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
COBAPRESS;;(4-36) ??? €
(19) 1 vnt.
rato guolio korpusas
*no 'fi' function possible (dešinėje)
žr. dalių biuletenį:
KSM;;(4-36) ??? €
20 ;D >> - 23.01.2012
2 vnt.
swivel joint (left a. right) ??? €
(20) ;D - 23.01.2012>>
2 vnt.
swivel joint (left a. right) ??? €
21 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X65 ??? €
22 2 vnt.
rato stebulė ??? €
(22) 2 vnt.
wheelhub with bearing
taip pat naudoti:
;WHT 000 237 A;8E0 407 643 A ??? €
23 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis ??? €
24 8 vnt.
ball screw M12X1,5X45 ??? €
25 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M16X1,5X72 ??? €
26 1 vnt.
suspension forks (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
suspension forks (dešinėje) ??? €
27 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X80 ??? €
28 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
(28) 2 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M12X1,5 ??? €
29 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X85 ??? €
30 2 vnt.
sujungiantis strypas (kairė, dešinė) ??? €
31 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45 ??? €
32 2 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X60 ??? €
33 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
34 1 vnt.
stabilizatorius (priekis) ;25,6MM ??? €
35 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
36 2 vnt.
spaustuvas (priekis) ??? €
37 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
38
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-10-25 ??? €
39
level sensor with poles
žr. iliustraciją:
;941-25 ??? €