Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6/S6/Avant quattro
199-40 dalys apsaugančios variklį (2.4/2.7/2.8ltr) [6 cilindrų: AGA,AJG,ALF,ACK,ALG,AJK,APC,AGE,APR,APS,APZ,ARJ,AQD,ATX,AMX,AMM,AML,AZA] (AGA,AJG,ALF,ACK,ALG,AJK,APC,AGE,APR,APS,APZ,ARJ,AQD,ATX,AMX,AMM,AML,AZA) Rinktis kitą grupę
156199400
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) AJK,AZA 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) AJK,AZA 1 vnt.
atrama (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;N 010 242 22 ??? €
- 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
3 7 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
- 7 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
4 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X100 ??? €
(4) AJK,AZA 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X80 ??? €
5 2 vnt.
hydro-mounting ??? €
(5) ;;AJK,AZA 2 vnt.
hydro-mounting [mechaninė pavarų dėžė AJK,AZA] ??? €
(5) ;;AJK,AZA 2 vnt.
hydro-mounting [5-ių pavarų automatinė: AJK,AZA] ??? €
7 2 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing ??? €
8 2 vnt.
poveržlė 8.40X29.0X1.6 ??? €
9 2 vnt.
poveržlė 8,4X21X2 ??? €
(10) 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
(11) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
13 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 8,4X21X2 ??? €
15 2 vnt.
šešiakampė veržlė M8.0 ??? €
(16) 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(16) AJK,AZA 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
17 3 vnt.
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
(17) AJK,AZA 4 vnt.
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
18 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
(18) AJK,AZA 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
19 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(19) AJK,AZA 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
20 1 vnt.
atrama ??? €
21 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
- 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €