Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6/S6/Avant quattro
803-70 grindų surinkimas (gale)
rato aplinka (posparnis) (gale, viduje) Rinktis kitą grupę
260803700
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
11
nėra pakeitimo ??? €
12
nėra pakeitimo ??? €
16 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X115 ??? €
(16) 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting
laikinam atsarginiui ratui
M8X115 ??? €
(16) AVANT 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X115 ??? €
(16) AVANT 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X85 ??? €
(16) AVANT 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting
for models with additional seating facility in load compartment
M8X70 ??? €
(16) AVANT 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X90 ??? €
(16) AVANT:;PR-CC5,CC6,; ... 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting
sutrumpinti, jei reikia
M8X100 ??? €
(16) ;AVANT 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting [8 cilindrų: AVANT] M8X110 ??? €
(16) PR-1G5,1G7 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting
sutrumpinti:
M8X85;;75MM ??? €
(16) ;PR-CC5 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting [sedanas: PR-CC5] M8X95 ??? €
17 3 vnt.
insulation strip 100X75X4 ??? €
18 1 vnt.
filler piece
laikinam atsarginiui ratui
??? €
19 2 vnt.
bracket for child seat (-isofix-) ??? €
19 2 vnt.
bracket for child seat (-isofix-)
for vehicle with fold-down seat backrest
??? €
20 4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plačia galvute M8X27-H-V ??? €
(21) ;F >> 4B-W-120 000*
apatinė plokštė (gale) ??? €
21 1 vnt.
apatinė plokštė (gale) ??? €
22 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje gale) ??? €
22 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje gale) ??? €
23 ;;F >> 4B-X-065 000*
rato aplinka (posparnis) (kairėje gale) ??? €
23 ;;F >> 4B-X-065 000*
rato aplinka (posparnis) (kairėje gale) ??? €
(23) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (kairėje gale) ??? €
(24) 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
(24) 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
(24) 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
(24) 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
25 ;;F >> 4B-X-065 000*
reinforcement for spare-wheel attachments (vidinis) ??? €
25
reinforcement for spare-wheel attachments (vidinis) ??? €
26 1 vnt.
tempimo kablys (gale) ??? €
27 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairėje gale)
for rear muffler
??? €
28 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje gale)
for rear muffler
??? €
29 1 vnt.
cross panel for side member (kairėje gale) ??? €
30 1 vnt.
cross panel for side member (dešinėje gale) ??? €
31
nėra pakeitimo ??? €
32 1 vnt.
O-žiedas ??? €
33 1 vnt.
daviklio danga ??? €
33 1 vnt.
daviklio danga
taip pat naudoti:
;321 803 963 ??? €
33 1 vnt.
daviklio danga ??? €
34 3 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
35 2 vnt.
O-žiedas (kairė, dešinė) ??? €
36 2 vnt.
daviklio danga (kairė, dešinė) ??? €
37 6 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
-
sriegtas kaištis FD-M6X18 ??? €