Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6/S6/Avant quattro
805-00 kėbulo priekinė dalis
lock carrier with mounting for coolant radiator Rinktis kitą grupę
260805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;F >> 4B-W-008 000*
sealing plate for cross member ??? €
(1) ;;F 4B-W-008 001>>*
sealing plate for cross member ??? €
1 1 vnt.
sealing plate for cross member
taip pat naudoti:
;;8E0 857 117; >>4B-W-008000;4B1 857 008 E;4B1 857 008 C;4B1 857 ??? €
- 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
2 1 vnt.
guminė įvorė 41MM ??? €
3 ;F >> 4B-W-160 000*
cross panel ( vairas kairėje)
naudoti, jei reikia:
;;893 877 399 ??? €
3 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje)
naudoti, jei reikia:
;893 877 399 ??? €
(3) 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(3) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;893 877 399 ??? €
(3) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
4 1 vnt.
skersinis ( vairas kairėje)
suspension strut storage
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
(4) 1 vnt.
skersinis ( vairas kairėje)
suspension strut storage
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
(4) 1 vnt.
skersinis ( vairas dešinėje)
suspension strut storage
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
(4) 1 vnt.
skersinis ( vairas dešinėje)
suspension strut storage
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
4A 1 vnt.
bracket for gas filled strut (priekis) ??? €
5 1 vnt.
skersinis (priekis) ??? €
(5) 1 vnt.
skersinis (priekis)
for models with drive system protective plates
??? €
6 ;TURBO 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator [4 cilindrai: TURBO] ??? €
6 ;TURBO 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator [4 cilindrai: TURBO] ??? €
(7) PR-T7T,T7F 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8 AFB,AKN,AKE,;AJK,AZA 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8 AFB,AKN,AKE,;AJK,AZA 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
8A ;;F >> 4B-Y-054 500*
lock carrier with mounting for coolant radiator
naudoti, jei reikia:
;;;*>>4B-X-200000;4B3 807 133 B;4B3 807 134 B;4B3 805 499 ??? €
8A 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator
naudoti, jei reikia:
;;*>>4B-X-200000;4B3 807 133 B;4B3 807 134 B;4B3 805 499 ??? €
8B 1 vnt.
radius rod (dešinėje priekyje) ??? €
8C 1 vnt.
radius rod (priekyje kairėje) ??? €
8D 4 vnt.
hexagon socket head bolt, self-locking M6X25 ??? €
9
dangčio užraktas
žr. iliustraciją:
;823-10 ??? €
10
bolt, hex. hd. (combi.) self-locking
žr. iliustraciją:
;;823-10 ??? €
11 1 vnt.
cover cap for flap lock ??? €
11 1 vnt.
cover cap for flap lock ??? €
(11) 1 vnt.
cover cap for flap lock ??? €
12 6 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M6X25.00-S11 ??? €
13 7 vnt.
hexagon socket head collared bolt (combi) M8X45 ??? €
14 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X22 ??? €
14A 3 vnt.
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
15 1 vnt.
mounting for cross reinforcement (kairė) ??? €
16 1 vnt.
mounting for cross reinforcement (dešinėje) ??? €
17 ;F >> 4B-X-200 000*
cross member for front panel ( vairas kairėje) ??? €
(17) ;F >> 4B-X-200 000*
cross member for front panel ( vairas dešinėje) ??? €
(17) ;F 4B-Y-000 001>>*
cross member for front panel
pataisyti, jei reikia ( vairas dešinėje)
??? €
18 ;;F >> 4B-X-200 000*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X20 ??? €
(18) ;;F 4B-Y-000 001>>*
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X25 ??? €
(18) ;F 4B-Y-000 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute M8X15 ??? €
19
radiator louvre
žr. iliustraciją:
;121-90 ??? €
20 1 vnt.
skydelio varžtas 4X16 ??? €
21
weld pin 'order unit 100' 5X25 ??? €
22
weld pin 'order unit 100' 5X12 ??? €
23 1 vnt.
atrama ( vairas kairėje)
akumuliatorius
??? €
23 1 vnt.
atrama ( vairas kairėje)
akumuliatorius
??? €
(23) 1 vnt.
atrama ( vairas dešinėje)
akumuliatorius
??? €
24 2 vnt.
poveržlė 6,5 ??? €
25 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
26 1 vnt.
konsolė (kairė)
for models with drive system protective plates
??? €
27 1 vnt.
konsolė (dešinėje)
for models with drive system protective plates
??? €
28 8 vnt.
kniedė
for models with drive system protective plates
4,8X11 ??? €
29 1 vnt.
sustabdymo buferis 5,5X12/5MM ??? €
30 ;F 4B-Y-000 001>>*
distance plate (kairė, dešinė) ??? €
31 1 vnt.
skersinis (lower front)
for models with drive system protective plates
??? €