Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
407-20 drive shaft (priekis) Rinktis kitą grupę
208407250
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje) ??? €
(1) 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje) ??? €
(1) ;AKE,BCZ,BAU,;ARE,BE... 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė) [automatinis + AKE,BCZ,BAU,ARE,BES] ??? €
(1) ;AKE,BCZ,BAU,;ARE,BE... 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė) [automatinis + AKE,BCZ,BAU,ARE,BES] ??? €
(1) ;AKE,BCZ,BAU,;ARE,BE... 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje) [automatinis + AKE,BCZ,BAU,ARE,BES] ??? €
(1) ;AKE,BCZ,BAU,;ARE,BE... 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje) [automatinis + AKE,BCZ,BAU,ARE,BES] ??? €
(1) BAS 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė)
taip pat naudoti:
;;*>>4B-4-091000;4B0 407 719 C ??? €
(1) BAS 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (kairė)
taip pat naudoti:
;;*>>4B-4-091000;4B0 407 719 C ??? €
(1) BAS 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje)
taip pat naudoti:
;;*>>4B-4-091000;4B0 407 720 ??? €
(1) BAS 1 vnt.
drive shaft with constant velocity joints (dešinėje)
taip pat naudoti:
;;*>>4B-4-091000;4B0 407 720 ??? €
3 2 vnt.
užtvirtinantis žiedas (išorinis) ??? €
4 2 vnt.
atraminis žiedas ??? €
5 2 vnt.
belleville spring ??? €
6 2 vnt.
žarnos sąvaržėlė 107X9X0,6 ??? €
6 2 vnt.
spaustuvas 107X9X0,75 ??? €
7 2 vnt.
terminalas 33 ??? €
12
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
13 12 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M10X20 ??? €
(14) 2 vnt.
varžtas ne pilnu sriegiu M16X1,5X77 ??? €
15 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X28 ??? €
(15) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X22 ??? €
(15) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X70 ??? €
(15) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) AM10X70-Z0 ??? €
16 AKE,BCZ,BAU,;ARE,BES 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(16) BAS 1 vnt.
apsauginė plokštė (kairė) ??? €
(16) ;;ARE 1 vnt.
apsauginė plokštė (dešinėje) [mechaninė pavarų dėžė + ARE] ??? €
(16) ;ARE,BES 1 vnt.
apsauginė plokštė (dešinėje) [automatinis + ARE,BES] ??? €
(16) BAS 1 vnt.
apsauginė plokštė (dešinėje) ??? €
17
aukštos temperatūros tepalas 140G ??? €
17
grease for triple roller joint 140G ??? €
18
aukštos temperatūros tepalas 120G ??? €
18
aukštos temperatūros tepalas 120G ??? €
19 2 vnt.
išorinis lankstas (granata) su rotoriumi su surinkimo dalimis ??? €
(19) 2 vnt.
išorinis lankstas (granata) su rotoriumi su surinkimo dalimis ??? €
20 AKE,BCZ,BAU,;ARE,BES 2 vnt.
granata su apsaugine guma, jungiančios dalys ir tepalas (vidinis)
naudoti, jei reikia:
;;;N 908 887 01 ??? €
(20) AKE,BCZ,BAU,;ARE,BES 2 vnt.
granata su apsaugine guma, jungiančios dalys ir tepalas (vidinis)
naudoti, jei reikia:
;;;N 908 887 01 ??? €
(20) BAS 2 vnt.
granata su apsaugine guma, jungiančios dalys ir tepalas (vidinis) ??? €
21 AKE,BCZ,BAU,;ARE,BES 2 vnt.
joint protective boot with assembly items and grease (vidinis) ??? €
(21) BAS 2 vnt.
joint protective boot with assembly items and grease (vidinis) ??? €
22 2 vnt.
joint protective boot with assembly items and grease (išorinis) ??? €