Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
601-50 balansuojantis svoris (lipnus)
for aluminium rim Rinktis kitą grupę
247601500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
* please refer to your * vehicle documents and/or * service department catalogue * entitled 'wheels and tyres' * for options of use for * rims and tyres approved * by the manufacturer ??? €
1 ;;F >> 4B-2-200 000
;;PR-1G8
aluminium rim with folding tyre (emergency wheel) 6,5JX16H2 ET16 ??? €
(1) ;;F 4B-3-000 001>>
;;PR-3F1
aluminium rim with folding tyre (emergency wheel) 6,5JX16H2 ET16 ??? €
3 PR-CF6 4 vnt.
aliuminis ratlankis 7,5JX17H2 ET25;5/112 ??? €
sidabrinė ??? €
4 PR-3DN 4 vnt.
aliuminis ratlankis 6,5JX16H2 ET16;5/112 ??? €
avus silver
žieminėms padangoms
??? €
5 PR-CD4 4 vnt.
aliuminis ratlankis 7,5JX17H2 ET25;5/112 ??? €
avus silver ??? €
6 PR-CL3 4 vnt.
aliuminis ratlankis 7,5JX18H2 ET25;5/112 ??? €
sidabrinė ??? €
7 PR-C1M 4 vnt.
aliuminis ratlankis 8,5JX18H2 ET20;5/112 ??? €
sidabrinė ??? €
(7) PR-CE0 4 vnt.
aliuminis ratlankis 8,5JX18H2 ET20;5/112 ??? €
sidabrinė ??? €
10 4 vnt.
stebulės dangtelis ??? €
pilka metalinė
ratlankiui:
;4Z7 601 025;(1H7) ??? €
11 4 vnt.
stebulės dangtelis ??? €
pilka metalinė
ratlankiui:
;4Z7 601 025 B;(Z17);4Z7 601 025 C;(Z17) ??? €
12 4 vnt.
stebulės dangtelis ??? €
sidabrinė
ratlankiui:
;8D0 601 025 T;(1H7);4Z7 601 025 F;(1H7) ??? €
13 4 vnt.
stebulės dangtelis ??? €
pilka metalinė
ratlankiui:
;4Z7 601 025 E;(1H7) ??? €
16
wheel electronics sensor
žr. iliustraciją:
;907-50 ??? €
17
metal valve
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
ratlankiui:
;;;8D0 601 025 T;(1H7);4Z7 601 025 F;(1H7) ??? €
(17)
metal valve
ratlankiui:
;4Z7 601 025 E;(1H7) ??? €
(17)
metal valve
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
ratlankiui:
;;;4Z7 601 025 E;(1H7) ??? €
(17)
metal valve
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
ratlankiui:
;;;4Z7 601 025;(1H7);4Z7 601 025 B;(Z17);4Z7 601 025 C;(Z17) ??? €
18
nėra pakeitimo ??? €
19 4 vnt.
valve insert
tik:
;4D0 601 361;4D0 601 361 B;4D0 601 361 A ??? €
- 4 vnt.
valve cap for valve unit
naudoti:
8;;4D0 601 361;4D0 601 361 B;4D0 601 361 A ??? €
20
guminis vožtuvas ??? €
21 ;F >> 4B-1-156 419
rato varžtas M14X1,5X27 ??? €
(21) ;;F 4B-1-156 420>>
rato varžtas M14X1,5X27 ??? €
22 ;;F >> 4B-1-156 420*
wheel bolt, anti-theft, with adapter M14X1,5X27,5;;ABC ??? €
kodiniai raktai .....000 ??? €
kodiniai raktai .....001 ??? €
kodiniai raktai .....002 ??? €
kodiniai raktai .....003 ??? €
kodiniai raktai .....004 ??? €
kodiniai raktai .....005 ??? €
kodiniai raktai .....006 ??? €
kodiniai raktai .....007 ??? €
kodiniai raktai .....008 ??? €
kodiniai raktai .....009 ??? €
(22) ;;F 4B-1-156 420>>
wheel bolt, anti-theft, with adapter M14X1,5X27,5 ??? €
kodiniai raktai .....000 ??? €
kodiniai raktai .....001 ??? €
kodiniai raktai .....002 ??? €
kodiniai raktai .....003 ??? €
kodiniai raktai .....004 ??? €
kodiniai raktai .....005 ??? €
kodiniai raktai .....006 ??? €
kodiniai raktai .....007 ??? €
kodiniai raktai .....008 ??? €
kodiniai raktai .....009 ??? €
23
** žiūrėti aksesuarų kataloge ** ??? €
24 4 vnt.
cap - wheel bolt ??? €
pilka metalinė ??? €
25
cap - wheel bolt 16,7X18MB ??? €
pilka metalinė ??? €
26 1 vnt.
extractor hook ??? €
27
spraying wax 400ML ??? €
28
surinkimo pasta 120G ??? €
29
balansuojantis svoris (lipnus) 5G- 3/16OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 10G- 3/8 OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 20G- 3/4 OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 30G- 1 OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 40G- 1 3/8 OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 50G- 1 3/4 OZ. ??? €
(29)
balansuojantis svoris (lipnus) 60G- 2 OZ. ??? €