Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
616-30 air supply unit
connecting parts for self- levelling Rinktis kitą grupę
247616300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
2 3 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X16 ??? €
3 1 vnt.
laikiklis ??? €
4 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
5 ;F >> 4B-1-200 000
oro kompresorius ??? €
(5) ;F 4B-2-000 001>>
oro kompresorius ??? €
(5) "J.." 1 vnt.
oro kompresorius ??? €
6 1 vnt.
1 set of fastening parts for compressor ??? €
7 1 vnt.
valve unit
pataisyti, jei reikia
??? €
7 1 vnt.
valve unit ??? €
8 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X25 ??? €
9 1 vnt.
tvirtinimo detalės
elektromagnetinis vožtuvas
??? €
10
nebegaminama/pakeista: 4Z7 698 505 A ??? €
11 1 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
12 ;F >> 4B-2-200 000
oro vamzdis ??? €
12 1 vnt.
oro vamzdis
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;4B0 616 751 ??? €
14 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
15 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
16 1 vnt.
laikiklis ??? €
17 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
18 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X22 ??? €
18 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X22 ??? €
19 1 vnt.
savisriegė veržlė M8X25X17 ??? €
20 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
20 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
21 1 vnt.
slėgio akumuliatorius ??? €
22 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
23 1 vnt.
oro vamzdis (raudona)
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;;4B0 616 751 ??? €
(23) 1 vnt.
oro vamzdis (žalias)
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;;4B0 616 751 ??? €
24 1 vnt.
oro vamzdis (juodas)
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;;4B0 616 751 ??? €
(24) 1 vnt.
oro vamzdis (mėlynas)
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;;4B0 616 751 ??? €
25 ;F >> 4B-2-200 000
oro vamzdis ??? €
25 1 vnt.
oro vamzdis (violetinis)
without:
jungiamoji dalis
naudoti, jei reikia:
;;;4B0 616 751 ??? €
(26) 1 vnt.
additional silencer ??? €
(27) 1 vnt.
exhaust silencer ??? €
28 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti AM6 ??? €
28 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti AM6 ??? €
29
sąvaržėlė ??? €
30
kabelių raiščiai 4,6X200 ??? €
30
kabelių raiščiai 4,6X200 ??? €
31
jungiamoji dalis M8X1 ??? €
32 2 vnt.
oro vamzdis ??? €
33
nėra pakeitimo ??? €
34
nėra pakeitimo ??? €
35
nėra pakeitimo ??? €