Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
199-05 mounting parts for engine and transmission (3,2 ltr.) [6+ cilindrų AUK] (AUK) Rinktis kitą grupę
448199100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
- 1 vnt.
parts set for engine and gear lowering ??? €
1 ;F >> 4F-7-035 000*
konsolė (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
2 ;F >> 4F-7-035 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
(3) 8 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(4) ;F >> 4F-8-067 500*
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) ;F 4F-8-067 501>>*
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) ;;F >> 4F-8-128 000*
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(5) ;F >> 4F-8-067 500*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;;F >> 4F-8-128 000*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) 1 vnt.
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;;F 4F-8-128 001>>*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(6) 4 vnt.
hexagon flange nut, self-locking M10 ??? €
(7) 2 vnt.
poveržlė 10,1X30X1,5 ??? €
8 1 vnt.
atrama ??? €
(9) 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
10 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
11 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
12 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(14) 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
15
cross tube
žr. iliustraciją:
detalė:
;805-00;1 ??? €
(16) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
(17) 4 vnt.
poveržlė 8,4X22,5X4 ??? €