Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
199-20 mounting parts for engine and transmission (2,7/3,0 ltr.) [6+ cilindrų BPP,BSG,BNG,ASB,CDYC,CANC,CAND,CDYA,CDYB] (BPP,BSG,BNG,ASB,CDYC,CANC,CAND,CDYA,CDYB) Rinktis kitą grupę
448199100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
- 1 vnt.
parts set for engine and gear lowering ??? €
1 ;F >> 4F-7-035 000*
konsolė (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
2 ;F >> 4F-7-035 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
(3) 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
(4) ;F >> 4F-8-128 000*
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) ;F 4F-8-128 001>>*4F-8-148 000*
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) ;F >> 4F-8-128 000
;;;BNG,ASB
hydro-mounting (kairė) ??? €
(4) ;;BNG,ASB,CDYC 1 vnt.
hydro-mounting (kairė) [mechaninė pavarų dėžė + BNG,ASB,CDYC] ??? €
(4) ;F 4F-8-128 001>> 4F-8-148 000*
;;;BNG,ASB,CDYC
hydro-mounting (kairė) ??? €
5 ;F >> 4F-8-128 000*
;;;BNG,ASB
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F >> 4F-8-148 000*
;;;BNG,ASB
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F 4F-8-128 001>>*4F-8-148 000*
;;;BNG,ASB
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F >> 4F-8-128 000*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F >> 4F-8-148 000*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F 4F-8-128 001>>*4F-8-148 000*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F 4F-8-148 001>>*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
(5) ;F 4F-8-148 001>>*
hydro-mounting (dešinėje) ??? €
6 ;F >> 4F-7-016 000*
;BPP,BSG
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
(6) BPP,BSG 4 vnt.
hexagon flange nut, self-locking M10 ??? €
(7) 2 vnt.
poveržlė 10,1X30X1,5 ??? €
(8) 1 vnt.
atrama ??? €
(9) 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(10) 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
10 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
11 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
12 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(14) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X28 ??? €
(15) ;F >> 4F-7-005 895
;PR-1SA,1SJ+;2K1,2K7
cross tube ??? €
(15) PR-1SA,1SJ+;2K1,2K7 1 vnt.
cross tube ??? €
15 PR-1SA,1SJ+;2K1,2K7 1 vnt.
cross tube ??? €
(15) ;F >> 4F-7-058 000*
;PR-1SA,1SJ+;2K2,2K8
cross tube ??? €
(15) PR-1SA,1SJ+;2K2,2K8 1 vnt.
cross tube ??? €
(15) PR-1SA,1SJ+;2K2,2K8 1 vnt.
cross tube ??? €
(15) PR-1SB,1SH,;1SJ+2K0,... 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(15) PR-1SB,1SH+;2K1,2K7 1 vnt.
cross tube
for models with drive system protective plates
??? €
(16) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €