Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
803-00 šoninė dalis (priekis) Rinktis kitą grupę
448803000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
šoninė dalis (kairė)
taip pat naudoti:
;4F0 802 111 ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje)
taip pat naudoti:
;4F0 802 112 ??? €
2 1 vnt.
sectional part - side member (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
sectional part - side member (dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
remonto rinkinys (kairė)
amortizatoriaus montavimas
??? €
(3) 1 vnt.
remonto rinkinys (dešinėje)
amortizatoriaus montavimas
??? €
4 1 vnt.
mounting for main beam headl. (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
mounting for main beam headl. (dešinėje) ??? €
5 1 vnt.
brace (kairė)
lock carrier
??? €
(5) 1 vnt.
brace (kairė)
lock carrier
??? €
(5) 1 vnt.
brace (kairė)
lock carrier
??? €
(5) 1 vnt.
brace (dešinėje)
lock carrier
??? €
(5) 1 vnt.
brace (dešinėje)
lock carrier
??? €
(5) 1 vnt.
brace (dešinėje)
lock carrier
??? €
6 4 vnt.
hex socket head locating bolt M6X25 ??? €
7 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
- 4 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6/0,5-3 ??? €
8 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (priekyje kairėje) ??? €
(8) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
9 ;F >> 4F-7-062 000
corner reinforcement ??? €
9 1 vnt.
corner reinforcement (kairė) ??? €
(9) ;F >> 4F-7-062 000
corner reinforcement ??? €
(9) 1 vnt.
corner reinforcement (dešinėje) ??? €
10 1 vnt.
mounting plate (priekyje kairėje) ??? €
(10) 1 vnt.
mounting plate (dešinėje priekyje) ??? €
11 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
12 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
(12) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
reinforcement for tunnel (priekyje kairėje) ??? €
(13) 1 vnt.
reinforcement for tunnel (dešinėje priekyje) ??? €
14 1 vnt.
carrier (kairejė viduje) ??? €
14 1 vnt.
carrier (kairejė viduje) ??? €
(14) 1 vnt.
carrier (dešinėje viduje) ??? €
(14) 1 vnt.
carrier (dešinėje viduje) ??? €
15 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (priekyje kairėje) ??? €
(15) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje priekyje) ??? €
16
reinforcement part - wheel housing / pillar a
žr. iliustraciją:
detalė:
;;809-00;16 ??? €
17 1 vnt.
laikiklis
abs blokas
??? €
17 1 vnt.
laikiklis
abs blokas
??? €
18 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
19 1 vnt.
atrama (kairė)
for headlamps
??? €
(19) 1 vnt.
atrama (dešinėje)
for headlamps
??? €
20
jungiantis elementas
žr. iliustraciją:
detalė:
;809-00;15 ??? €
21 1 vnt.
konsolė (kairėje apačioje) ??? €
(21) 1 vnt.
konsolė (dešinėje apačioje) ??? €
22 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(22) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
23
welded pin 5X15,5 ??? €
24
sriegtas kaištis M6X18 ??? €
25
weld screw with cap nut M8X20 ??? €
(25)
weld studs with cap nuts M6 ??? €