Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
827-00 galinis dangtis Rinktis kitą grupę
448827100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-6V1 1 vnt.
galinis dangtis ??? €
(1) PR-6V2,6V6 1 vnt.
galinis dangtis ??? €
(1) PR-6V3 1 vnt.
galinis dangtis ??? €
2 1 vnt.
dangčio vyris (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
dangčio vyris (dešinėje) ??? €
3 1 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
3 1 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
4 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X24 ??? €
(5) 1 vnt.
adjustment part (kairė) ??? €
(5) 1 vnt.
adjustment part (dešinėje) ??? €
6 ;;;D >> - 11.07.2007
PR-4E7
1 vnt.
repair kit for drive unit (left a. right)
galiniam dangčiui
taip pat naudoti:
;;;;N 106 855 01 ??? €
6 ;F >> 4F-7-046 132
;PR-4E7
drive unit ??? €
(6) ;F 4F-7-046 133>>
;PR-4E7
drive unit ??? €
6 PR-4E7 1 vnt.
drive unit (kairė) ??? €
(6) ;F >> 4F-7-046 132
;PR-4E7
drive unit ??? €
(6) ;D - 11.07.2007>> - MJ 2008
PR-4E7
1 vnt.
drive unit (kairė)
taip pat naudoti:
;;N 106 855 01 ??? €
(6) ;D - MJ 2009>>
PR-4E7
1 vnt.
drive unit (kairė)
taip pat naudoti:
;;N 106 855 01 ??? €
(6) ;D - 11.07.2007>> - MJ 2008
PR-4E7
1 vnt.
drive unit (dešinėje)
taip pat naudoti:
;;N 106 855 01 ??? €
(6) ;D - MJ 2009>>
PR-4E7
1 vnt.
drive unit (dešinėje)
taip pat naudoti:
;;N 106 855 01 ??? €
(6) ;F 4F-7-046 133>>
;PR-4E7
drive unit ??? €
(6) PR-4E7 1 vnt.
drive unit (dešinėje) ??? €
7 PR-4E7 2 vnt.
round hd. screw M6X30 ??? €
8 1 vnt.
dangtelis 13X14 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X16 ??? €
10 PR-4E7 2 vnt.
laikiklis (upper rear) ??? €
11 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X20 ??? €
12 1 vnt.
atstumo detalė (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
atstumo detalė (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
hinge cover (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(13) 1 vnt.
hinge cover (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
(14) ;F >> 4F-8-130 000
;PR-4E7
dujomis užpildytas ramstis ??? €
(14) ;F 4F-8-130 001>>
;PR-4E7
dujomis užpildytas ramstis ??? €
(14) PR-4E0,4E2 2 vnt.
dujomis užpildytas ramstis (kairė, dešinė) ??? €
15 2 vnt.
ball stud M8/T30 ??? €
16 1 vnt.
tarpinė ??? €
16 1 vnt.
tarpinė ??? €
17 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
17 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
18 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(18) 2 vnt.
bungs (apatinis) ??? €
(18) 2 vnt.
bungs (apatinis) ??? €
19 PR-4E0,4E2 1 vnt.
užrakto plokštelė ??? €
(19) ;;F >> 4F-9-046 900
;;PR-4E7,4E9
striker plate with motor for power latch ??? €
(19) PR-4E7,4E9 1 vnt.
striker plate with motor for power latch ??? €
(19) ;;F 4F-9-046 901>>
;;PR-4E7,4E9
striker plate with motor for power latch ??? €
20 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
21 1 vnt.
lid lock with micro- switch ??? €
21 ;;D >> - MJ 2008
lid lock with micro- switch ??? €
(21) ;D - MJ 2009>>
;PR-4E0,4E2
dangčio užraktas ??? €
(21) ;D - MJ 2009>>
;PR-4E0,4E2
dangčio užraktas ??? €
(21) ;;D - MJ 2009>>
;;PR-4E7,4E9
lid lock with micro- switch ??? €
(21) ;;D - MJ 2009>>
;;PR-4E7,4E9
lid lock with micro- switch ??? €
22 3 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
23 ;F >> 4F-7-098 650
cover for bonnet lock ??? €
23 1 vnt.
cover for bonnet lock ??? €
24 1 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
satino juoda ??? €
24 1 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
30 PR-7X0,7X1,;7X4 1 vnt.
grip molding ??? €
juodas ??? €
(30) PR-7X7,7X8,;7X9 1 vnt.
grip molding ??? €
juodas ??? €
31 ;F >> 4F-8-172 671*
securing muff ??? €
(31) ;F 4F-8-172 672>>*
laikantysis strypas ??? €
32 2 vnt.
laikantysis strypas (centre) ??? €
32 2 vnt.
securing muff (centre) ??? €
33 ;F >> 4F-8-172 671*
securing muff ??? €
(33) ;F 4F-8-172 672>>*
laikantysis strypas ??? €
34 1 vnt.
grindų paklotas
sutrumpinti, jei reikia
??? €
34 1 vnt.
grindų paklotas
sutrumpinti, jei reikia
3MM ??? €
34 1 vnt.
packing, adhesive
sutrumpinti, jei reikia
2,5MM ??? €
35 PR-6V1,6V2,;6V6 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,8-3 ??? €
(35) PR-6V3 4 vnt.
išsiplečianti veržlė 5X15,3 ??? €
(35) PR-6V3 4 vnt.
oval head panel screw 4,8X19 ??? €
(35) PR-6V3 4 vnt.
oval head panel screw 4,8X19 ??? €
(35) PR-6V3 4 vnt.
poveržlė 5,1X15X1 ??? €
(35) PR-6V3 4 vnt.
poveržlė 5X18,4X3 ??? €
36 PR-6V2 1 vnt.
trim for licence plate (gale) ??? €
juodas ??? €
36 PR-6V2,6V6 1 vnt.
trim for licence plate (gale) ??? €
juodas ??? €
(36) PR-6V6 1 vnt.
trim for licence plate (gale) ??? €
juodas ??? €
40 PR-5J2 1 vnt.
spoileris (gale) ??? €
gruntuotas ??? €
40 PR-5J2 1 vnt.
spoileris (gale) ??? €
gruntuotas ??? €
- PR-5J2 1 vnt.
1-pack ms adhesive
klijai ir mastika (pilkas)
310ML ??? €