Pagrindinis meniu

AUDI Audi A6 allroad quattro
877-00 glass sunroof Rinktis kitą grupę
448877000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-3FE 1 vnt.
glass sliding roof panel ??? €
1 PR-3FE 1 vnt.
glass sliding roof panel ??? €
1A ;D >> - 25.07.2010
;PR-3FR
solar sliding sunroof panel ??? €
1A PR-3FR 1 vnt.
solar sliding sunroof panel ??? €
2 1 vnt.
tarpinė ??? €
3 PR-3FE+6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
sidabrinė -GB,GC,HP,HQ,; HR,HS,HT,HU,; HW,HY ??? €
kardamonas (smėlio spalvos) -GA,HV,HX,HZ ??? €
žvaigždžių sidabrinė -GD,RK,RL,RM,; RN,RP,RV,RW,; RX,RY ??? €
linen beige -RQ,RS,RT,RU ??? €
(3) PR-3FE+6NQ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
3A PR-3FE 1 vnt.
1 set springs ??? €
3B PR-3FR+6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
sidabrinė -GB,GC,HP,HQ,; HR,HS,HT,HU,; HW,HY ??? €
kardamonas (smėlio spalvos) -GA,HV,HX,HZ ??? €
žvaigždžių sidabrinė -GD,RK,RL,RM,; RN,RP,RV,RW,; RX,RY ??? €
linen beige -RQ,RS,RT,RU ??? €
(3B) PR-3FR+6NQ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
4 PR-3FE 1 vnt.
glide piece (kairėje gale)
slankaus stiklo stoglangis
??? €
(4) PR-3FE 1 vnt.
glide piece (dešinėje gale)
slankaus stiklo stoglangis
??? €
(4) PR-3FR 1 vnt.
1 set glide pieces (gale)
for solar sliding roof (left a. right)
??? €
5 1 vnt.
glide piece (left a. right) ??? €
6 1 vnt.
atraminė plokštelė (priekyje kairėje) ??? €
(6) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje priekyje) ??? €
7 PR-3FE 1 vnt.
apdaila (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(7) PR-3FE 1 vnt.
apdaila (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
9 ;;D >> - 13.06.2010
;;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
9 ;;D >> - 25.07.2010
;;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
(9) ;;D - 26.07.2010>>
;;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
9A ;D >> - 31.01.2010
;PR-3FE
1 set guide springs
item/s to be included:
associated item/items to be; used as necessary:
;;4;;20,21 ??? €
9A PR-3FE 1 vnt.
1 set guide springs (left a. right)
item/s to be included:
associated item/items to be; used as necessary:
;4;;20,21 ??? €
9B ;;D >> - 13.06.2010
;;PR-3FR
frame with sliding tilt actuator ??? €
9B PR-3FR 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator ??? €
10 1 vnt.
vėjo kreiptuvas ??? €
- 2 vnt.
slėginė spyruoklė
vėjo kreiptuvas
??? €
- 2 vnt.
slėginė spyruoklė
vėjo kreiptuvas
??? €
10A 1 vnt.
1 komplektas tvirtinimo dalių
vėjo kreiptuvas
??? €
11 6 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16 ??? €
13 ;F >> 4F-8-250 000
nuimamo stogo variklis ??? €
13 1 vnt.
nuimamo stogo variklis ??? €
14 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X33 ??? €
15 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis) ??? €
15 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis)
contains additional positions:
;16 ??? €
16 2 vnt.
drain tube (priekis) ??? €
17 1 vnt.
vandens drenažo žarna (kairėje gale)
sutrumpinti, jei reikia
??? €
18 1 vnt.
vandens drenažo žarna (dešinėje gale) ??? €
19 ;D >> - 21.02.2011
2 vnt.
drain tube (gale) ??? €
(19) ;D - 21.02.2011>>
2 vnt.
drain tube (gale) ??? €
20 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (kairė)
naudoti, jei reikia:
;4F0 898 701 ??? €
21 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;4F0 898 701 ??? €
- PR-3FE 1 vnt.
sundry parts set (left a. right)
montavimas
??? €
22 6 vnt.
hexagon socket oval head bolt, self-locking M5X14 ??? €
23 1 vnt.
žarnos laikiklis ??? €
24 1 vnt.
crank for winding gear ??? €
25 PR-3FR 1 vnt.
spiruoklinis laikiklis (priekyje centre)
frame for sliding roof section with cover
??? €
26 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
27 PR-3FE 2 vnt.
sustabdyti ??? €
- 1 vnt.
solid lubricant paste 150ML ??? €
- 1 vnt.
solid lubricant paste 160G ??? €