Pagrindinis meniu

AUDI Audi A7 Sportback
827-00 galinis dangtis Rinktis kitą grupę
711827000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;D >> - 10.10.2011
;PR-6V3
1 vnt.
galinis dangtis
taip pat naudoti:
;8R0 827 199 ??? €
(1) ;;D - 10.10.2011>>
;PR-6V3
1 vnt.
galinis dangtis
taip pat naudoti:
;8R0 827 199 ??? €
- 1 vnt.
1 set attachment parts for rear lid ??? €
1A PR-6V3 1 vnt.
laikiklis
licence plate holder
??? €
1B PR-6V3 1 vnt.
O-žiedas 7,6X2,5 ??? €
1C PR-6V3 2 vnt.
cup rivet 4X8 ??? €
2 1 vnt.
dangčio vyris (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
dangčio vyris (dešinėje) ??? €
3 2 vnt.
multi-point socket head bolt with collar M8X24 ??? €
3C 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X28 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X25-U-W-S1 ??? €
5 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
6 2 vnt.
dujomis užpildytas ramstis ??? €
6A
sąvaržėlė ??? €
7 1 vnt.
ball stud ??? €
8 ;;D >> - 14.04.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (kairė) ??? €
(8) ;;D - 14.04.2011>> - 30.05.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (kairė) ??? €
(8) ;;D - 30.05.2011>> - 14.11.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (kairė) ??? €
(8) ;;D - 14.11.2011>>
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (kairė) ??? €
(8) ;;D >> - 14.04.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (dešinėje) ??? €
(8) ;;D - 14.04.2011>> - 30.05.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (dešinėje) ??? €
(8) ;;D - 30.05.2011>> - 14.11.2011
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (dešinėje) ??? €
(8) ;;D - 14.11.2011>>
1 vnt.
mechanism for boot lid operation (dešinėje) ??? €
8A ;D >> - 30.05.2011
2 vnt.
sujungiantis strypas (left a. right)
naudoti:
;;4G8 827 857 G;4G8 827 857 H;4G8 827 858 G;4G8 827 858 H ??? €
(8A) ;D - 30.05.2011>> - 14.11.2011
2 vnt.
sujungiantis strypas (left a. right) ??? €
(8A) ;D - 14.11.2011>>
2 vnt.
sujungiantis strypas (left a. right) ??? €
8B 2 vnt.
sąvaržėlė (left a. right) ??? €
9 ;D >> - 30.05.2011
1 vnt.
drive unit (kairė) ??? €
(9) ;;D - 30.05.2011>> - 08.08.2011
1 vnt.
drive unit (kairė)
naudoti tik kartu su:
;4G8 827 852 E ??? €
(9) ;D - 08.08.2011>>
1 vnt.
drive unit (kairė)
taip pat naudoti:
žr. dalių biuletenį:
;; >>D30.05.2011;4G8 827 852 F;(8-182) ??? €
(9) ;D >> - 30.05.2011
1 vnt.
drive unit (dešinėje) ??? €
(9) ;;D - 30.05.2011>> - 08.08.2011
1 vnt.
drive unit (dešinėje)
naudoti tik kartu su:
;4G8 827 851 E ??? €
(9) ;D - 08.08.2011>>
1 vnt.
drive unit (dešinėje)
taip pat naudoti:
žr. dalių biuletenį:
;; >>D30.05.2011;4G8 827 851 F;(8-182) ??? €
10 1 vnt.
svirtis (left a. right) ??? €
11 ;;D >> - 30.05.2011
6 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X25 ??? €
(11) ;D - 30.05.2011>>
4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X25 ??? €
12 1 vnt.
laikiklis (kairėje viršuje) ??? €
(12) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje viršuje) ??? €
13 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X16-H ??? €
14 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X25 ??? €
15 1 vnt.
cover plate for pull rod (kairėje išorėje) ??? €
(15) 1 vnt.
cover plate for pull rod (dešinėje išorėje) ??? €
16 1 vnt.
cover plate for pull rod (kairejė viduje) ??? €
(16) 1 vnt.
cover plate for pull rod (dešinėje viduje) ??? €
17 1 vnt.
padengti (centre)
stogo rėmas
??? €
18 1 vnt.
dangtelis (kairė)
dangčio vyris
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(18) 1 vnt.
dangtelis (dešinėje)
dangčio vyris
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
19 6 vnt.
guminė įvorė ??? €
20 6 vnt.
sąvaržėlė ??? €
21 1 vnt.
gasket for flap ??? €
22 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
23 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
24 1 vnt.
dangčio užraktas ??? €
25 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
26 1 vnt.
cover - lock ??? €
27 ;;D >> - 06.08.2012
1 vnt.
striker plate with motor for power latch ??? €
(27) ;;D - 06.08.2012>>
1 vnt.
striker plate with motor for power latch ??? €
28 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
29 1 vnt.
attachment part for boot lid ??? €
gruntuotas
naudoti, jei reikia:
;4G8 898 941 ??? €
(29) 1 vnt.
attachment part for boot lid ??? €
gruntuotas
naudoti, jei reikia:
;4G8 898 941 ??? €
30 PR-KA0 1 vnt.
push button for electric lid lock actuator (gale) ??? €
(30) PR-KA2 1 vnt.
push button for electric lid lock actuator (gale)
for vehicles with parking aid and reversing camera system
??? €
(30) ;;;;D >> - 23.12.2011
PR-KA4
1 vnt.
push button for electric lid lock actuator (gale)
for vehicles with parking aid and reversing camera system
??? €
(30) ;;;;D - 23.12.2011>>
PR-KA4
1 vnt.
push button for electric lid lock actuator (gale)
for vehicles with parking aid and reversing camera system
??? €
31 2 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
32
valstybinio numerio apšvietimas
žr. iliustraciją:
;945-00 ??? €
33 1 vnt.
1 set attachment parts for cover ??? €
34 3 vnt.
sąvaržėlė ??? €
35 1 vnt.
bungs ??? €
36 PR-5C1+6V2 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
satino juoda ??? €
(36) PR-5C0+6V2 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
satino juoda ??? €
(36) PR-6V5 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
satino juoda ??? €
(36) PR-6V4 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
satino juoda ??? €
37 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 5X16 ??? €
38 PR-6V1,6V3 1 vnt.
packing, adhesive 3MM ??? €
39 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M5X14 ??? €
40
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €