Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8
877-00 glass sunroof Rinktis kitą grupę
291877000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-3FD 1 vnt.
stoglangio skydelis plienu slystantis
naudoti, jei reikia:
;4E0 898 994;4E0 877 449 ??? €
1A PR-3FE 1 vnt.
glass sliding roof panel ??? €
1B PR-3FR 1 vnt.
solar sliding sunroof panel ??? €
1C 6 vnt.
hexagon socket oval head bolt, self-locking M5X10 ??? €
2 PR-3FR 1 vnt.
remonto rinkinys (priekis)
spyruoklė
??? €
(2) PR-3FD 1 vnt.
remonto rinkinys (priekis)
spyruoklė
taip pat naudoti:
;;4E0 877 449 ??? €
2A PR-3FR
varžtas šešiakampe vidine plokščia galvute
įtraukta detalėje:
;;2 ??? €
(2A) PR-3FD 1 vnt.
kniedė 4X6 ??? €
3 PR-3FE,3FR 1 vnt.
tarpinė ??? €
(3) PR-3FD 1 vnt.
tarpinė ??? €
4 PR-3FE+6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (audinys) ??? €
linen beige -DF,DG,DH,DQ,; DR,DX,DY,DZ,; EZ ??? €
amareto ruda -DU,LR ??? €
sidabrinė -DE,DJ,DK,DL,; DM,DN,DP,DS,; DV,DW,EX,LX,; NK ??? €
soul (juoda spalva) -WX ??? €
(4) PR-3FE+6NQ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (audinys) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(4) PR-3FE+6NN 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (alcantara) ??? €
sidabrinė -DE,DJ,DK,DL,; DM,DN,DP,DS,; DV,DW,EX,LX,; NK ??? €
amareto ruda -DU,LR ??? €
linen beige -DF,DG,DH,DQ,; DR,DX,DY,DZ,; EZ ??? €
šilkas smėlio -WV ??? €
soul (juoda spalva) -WX ??? €
(4) PR-3FE+6NS 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (alcantara) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(4) PR-3FD,3FR+;6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (audinys) ??? €
linen beige -DF,DG,DH,DQ,; DR,DX,DY,DZ,; EZ ??? €
amareto ruda -DU,LR ??? €
sidabrinė -DE,DJ,DK,DL,; DM,DN,DP,DS,; DV,DW,EX,LX,; NK ??? €
soul (juoda spalva) -WX ??? €
(4) PR-3FD,3FR+;6NQ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (audinys) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(4) PR-3FD,3FR+;6NN 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (alcantara) ??? €
sidabrinė -DE,DJ,DK,DL,; DM,DN,DP,DS,; DV,DW,EX,LX,; NK ??? €
amareto ruda -DU,LR ??? €
linen beige -DF,DG,DH,DQ,; DR,DX,DY,DZ,; EZ ??? €
šilkas smėlio -WV ??? €
soul (juoda spalva) -WX ??? €
(4) PR-3FD,3FR+;6NS 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover (alcantara) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
5 1 vnt.
vėjo kreiptuvas ??? €
satino juoda ??? €
6 1 vnt.
toggle catch (kairė)
vėjo kreiptuvas
??? €
(6) 1 vnt.
toggle catch (dešinėje)
vėjo kreiptuvas
??? €
6A 1 vnt.
bearing for wind deflector (kairė) ??? €
(6A) 1 vnt.
bearing for wind deflector (dešinėje) ??? €
7 4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) 4X14 ??? €
7A
varžtas su šešiakampe galvute M4X8 ??? €
8
nėra pakeitimo ??? €
9 PR-3FE 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
naudoti, jei reikia:
;;24,26,27;N 011 525 27 ??? €
9A PR-3FR,3FD 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator
naudoti, jei reikia:
;;N 011 525 27 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 8,4X16X1,6 ??? €
10 15 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
11 1 vnt.
motor for wind deflector ??? €
11A 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plokščia galvute 25X10 ??? €
12 PR-3FR 1 vnt.
adapterio kabelio lovelis (priekis) ??? €
- PR-3FR 1 vnt.
remonto rinkinys (left a. right)
spring contact
??? €
- PR-3FR 1 vnt.
adapterio kabelio lovelis (priekis) ??? €
13 2 vnt.
drain tube (priekis) ??? €
14
nėra pakeitimo ??? €
14A PR-3FD,3FE,;3FR 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis)
for vehicles with sliding roof
??? €
(14A) PR-3FA 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis)
for vehicles without sliding roof
??? €
15 8 vnt.
kabelių raiščiai 4,5X200 ??? €
15 8 vnt.
kabelių raiščiai 4,5X200 ??? €
16
nėra pakeitimo ??? €
17 2 vnt.
drain tube (gale) ??? €
18
nėra pakeitimo ??? €
18A PR-K8B 2 vnt.
vandens drenažo žarna (gale) ??? €
(18A) PR-K8L 2 vnt.
vandens drenažo žarna (gale) ??? €
19 2 vnt.
laido laikiklis
naudoti:
vandens drenažo žarna (gale)
??? €
19A 2 vnt.
kabelių raiščiai
naudoti:
aušinimo skysčio žarna (gale)
6,5X193 ??? €
20 ;F >> 4E-8-030 000
nuimamo stogo variklis ??? €
(20) ;F 4E-9-000 001>> 4E-9-030 000
nuimamo stogo variklis ??? €
(20) ;D - MJ 2010>>
nuimamo stogo variklis ??? €
21 3 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M5X35 ??? €
22 4 vnt.
glide piece (left a. right) ??? €
23 2 vnt.
atraminė plokštelė (priekis) ??? €
24 PR-3FE 1 vnt.
glide piece (kairėje gale) ??? €
(24) PR-3FE 1 vnt.
glide piece (dešinėje gale) ??? €
(24) PR-3FD,3FR 1 vnt.
glide piece (kairėje gale) ??? €
(24) PR-3FD,3FR 1 vnt.
glide piece (dešinėje gale) ??? €
25 PR-3FE 1 vnt.
apdaila (kairejė viduje) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(25) PR-3FE 1 vnt.
apdaila (dešinėje viduje) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
26 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (kairė) ??? €
27 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (dešinėje) ??? €
28
nėra pakeitimo ??? €
29 PR-3FE 1 vnt.
1 set stop buffers
įtraukta detalėje:
;4 ??? €
30 PR-3FE 1 vnt.
rubber stop with attachment parts ??? €
- PR-3FE 1 vnt.
1 set stop buffers
įtraukta detalėje:
;30 ??? €
31 PR-3FE 1 vnt.
1 set guide springs (left a. right)
item/s to be included:
;24,26,27 ??? €
- 1 vnt.
crank for winding gear ??? €
- 1 vnt.
solid lubricant paste 150ML ??? €
- 1 vnt.
solid lubricant paste 160G ??? €