Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8/S8 quattro
803-15 grindų surinkimas (priekis) Rinktis kitą grupę
153803150
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4D-T-015 000
;;4,2 LTR.
tunnel ??? €
(1) ;F >> 4D-T-008 000*
;;;3,7LTR.
tunnel ??? €
(1) ;F 4D-T-008 001>>*4D-T-015 000
;;;3,7LTR.
tunnel ??? €
(1) 1 vnt.
tunnel ??? €
2 1 vnt.
atrama (kairė)
kreipiančios vėžės
??? €
2 1 vnt.
atrama (kairė)
kreipiančios vėžės
??? €
(2) 1 vnt.
atrama (dešinėje)
kreipiančios vėžės
??? €
(2) 1 vnt.
atrama (dešinėje)
kreipiančios vėžės
??? €
2A 8 vnt.
sriegta plokštelė M8 ??? €
3 1 vnt.
apatinė plokštė (kairė) ??? €
3 1 vnt.
apatinė plokštė (kairė) ??? €
(3) 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje) ??? €
(3) 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje) ??? €
4 1 vnt.
bearing bracket for handbrake lever ( vairas kairėje) ??? €
(4) 1 vnt.
bearing bracket for handbrake lever ( vairas dešinėje) ??? €
5 1 vnt.
tunnel (gale) ??? €
6 1 vnt.
nėra pakeitimo ??? €
7 1 vnt.
nėra pakeitimo ??? €
8 1 vnt.
reinforcement for tunnel (kairė) ??? €
(8) 1 vnt.
reinforcement for tunnel (dešinėje) ??? €
9 1 vnt.
atrama (priekyje kairėje)
kreipiančios vėžės
??? €
9 1 vnt.
atrama (priekyje kairėje)
kreipiančios vėžės
??? €
(9) 1 vnt.
atrama (dešinėje priekyje)
kreipiančios vėžės
??? €
(9) 1 vnt.
atrama (dešinėje priekyje)
kreipiančios vėžės
??? €
10 ;F >> 4D-T-008 000*
sėdynės atrama (kairė) ??? €
10 1 vnt.
sėdynės atrama (kairė) ??? €
(10) ;F >> 4D-T-008 000*
sėdynės atrama (dešinėje) ??? €
(10) 1 vnt.
sėdynės atrama (dešinėje) ??? €
11 1 vnt.
reinforcement for tunnel (gale) ??? €
12-13 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X20-S1 ??? €
12-13 6 vnt.
bolt, hex. hd. (combi.) 'order unit 10' M8X20 ??? €
14 2 vnt.
nėra pakeitimo ??? €
15 ;F >> 4D-V-003 500*
cross member for floor ??? €
16-17 ;F >> 4D-V-003 500*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X20-S1 ??? €
16-17 ;;F >> 4D-V-003 500*
bolt, hex. hd. (combi.) 'order unit 10' M8X20 ??? €
- ;F 4D-V-003 501>>*
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
18 1 vnt.
šoninė dalis (kairejė viduje) ??? €
(18) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje viduje) ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
19 1 vnt.
connecting plate (kairė) ??? €
(19) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje) ??? €
20 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje išorėje) ??? €
(20) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje išorėje) ??? €
21 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(21) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje)
pataisyti, jei reikia
??? €
22
sleeve for side member 60MM ??? €
22A
nėra pakeitimo ??? €
23 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (kairė)
šoninė dalis
??? €
satino juoda ??? €
(23) 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (kairė)
šoninė dalis
taip pat naudoti:
;;DA 004 600 A2;D 009 200 02;D 009 401 04 ??? €
satino juoda ??? €
(23) 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (dešinėje)
šoninė dalis
??? €
satino juoda ??? €
(23) 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (dešinėje)
šoninė dalis
taip pat naudoti:
;;DA 004 600 A2;D 009 200 02;D 009 401 04 ??? €
satino juoda ??? €
23A 1 vnt.
stiklo ir dažų gruntas 10ML ??? €
23B 1 vnt.
valymo tirpalas 250ML ??? €
24
išsiplečianti kniedė ??? €
25 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X22 ??? €
26
bungs 17 ??? €
27
bungs ??? €
28
bungs 20 ??? €
29 2 vnt.
drain valve 14,5 ??? €
30 ;;** VOLLNIET AUS ALU **
countersunk rivet 'order qty.100' 4X8 ??? €
(30) ;;** VOLLNIET AUS ALU **
countersunk rivet 'order qty.100' 4X12 ??? €
31
pop rivet 'order qty.100' 4,8X9 ??? €
(32)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(32)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(32)
kniedė
su:
sriegtas kaištis
A4,8X6,5X22 ??? €
(32)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(32)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(32)
kniedė
su:
sriegtas kaištis
A4,8X6,5X6 ??? €
(32)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
33
repair panel
aliuminis
500X500X1,3 ??? €
34
1k adhesive sealant 310ML ??? €
34
2k pane adhesive set 400ML ??? €
35 1 vnt.
2-pack epoxy adhesive 37ML ??? €
36
mixing jet 'order unit 12' ??? €