Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8/S8 quattro
803-30 šoninė dalis (priekis) Rinktis kitą grupę
153803300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4D-S-004 500
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
(1) ;F 4D-S-004 501>>
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje priekyje) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje priekyje) ??? €
2 ;;F >> 4D-T-008 000*
side member with reinforce -ments and weld nuts (kairė) ??? €
2 ;;F 4D-T-008 001>>*
side member with reinforce -ments and weld nuts (kairė) ??? €
(2) ;;F >> 4D-T-008 000*
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje) ??? €
3 ;F >> 4D-T-008 000*
kampas ??? €
3
nėra pakeitimo ??? €
4 2 vnt.
sriegta plokštelė M14X1,5;35X35X14MM ??? €
(4) 2 vnt.
sriegta plokštelė 50X50X14MM ??? €
(4) 2 vnt.
sriegta plokštelė M14X1,5;50X50X14MM ??? €
5 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(5) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
6 ;'bestelleinheit 10';F >> 4D-S-007 500*
sriegtas kaištis M8X32 ??? €
(6) ;'bestelleinheit 6';F 4D-S-007 500>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X39 ??? €
6 ;F >> 4D-S-007 500*
sriegtas kaištis M8X32 ??? €
(6) ;F 4D-S-007 501>>*
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X39 ??? €
7 1 vnt.
mounting for towing eye (dešinėje priekyje) ??? €
7 ;F >> 4D-S-004 000*
mounting for towing eye (dešinėje priekyje) ??? €
(7) ;F 4D-S-004 001>>*
mounting for towing eye (dešinėje priekyje) ??? €
8 1 vnt.
mova ??? €
9 1 vnt.
įtempimo įvorė 14,4X30,3X2,4 ??? €
10 ;'bestelleinheit 6'
4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M14X1,5X132 ??? €
10 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M14X1,50X132 ??? €
11 1 vnt.
fiksuojanti poveržlė ??? €
12 ;'bestelleinheit 6'
1 vnt.
šešiakampė veržlė M28X1,5 ??? €
12 1 vnt.
šešiakampė veržlė M28X1,5 ??? €
13 1 vnt.
tempimo kablys ??? €
14 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje apačioje) ??? €
(14) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje apačioje) ??? €
15 1 vnt.
side member rear part (priekyje kairėje) ??? €
(15) 1 vnt.
side member rear part (dešinėje priekyje) ??? €
16 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje viršuje)
side member rear part
??? €
(16) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje viršuje)
side member rear part
??? €
17 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje apačioje)
side member rear part
??? €
(17) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje apačioje)
side member rear part
??? €
18 2 vnt.
mounting plate ??? €
19 2 vnt.
lizdas - kištukas ??? €
20 2 vnt.
banjo fitting ??? €
20 2 vnt.
banjo fitting ??? €
21 12 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X20-S1 ??? €
21 12 vnt.
bolt, hex. hd. (combi.) 'order unit 10' M8X20 ??? €
22 2 vnt.
bungs 29,6 ??? €
24 10 vnt.
bungs 17 ??? €
25 1 vnt.
guminė įvorė
tik: (dešinėje)
??? €
26 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė)
5-ių pavarų automatinė pavarų dėžė
??? €
(26) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje)
5-ių pavarų automatinė pavarų dėžė
??? €
27
kniedinė uždara veržlė M5X0,5-3 ??? €
(27) 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
28 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje apačioje) ??? €
29 1 vnt.
form rail
negative contact
M8 ??? €
30 2 vnt.
dangtelis (kairė, dešinė)
šoninė dalis
??? €
31-34
nėra pakeitimo ??? €