Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8/S8 quattro
805-10 rato aplinka (posparnis) (priekis)
wheel housing front part Rinktis kitą grupę
153805100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4D-T-008 000*
wheel housing front part (kairė) ??? €
1 ;F >> 4D-T-008 000*
wheel housing front part (kairė) ??? €
1 ;F 4D-T-008 001>>*4D-V-010 000*
wheel housing front part (kairė) ??? €
(1) ;F >> 4D-T-008 000*
wheel housing front part (dešinėje) ??? €
1 1 vnt.
wheel housing front part (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
wheel housing front part (dešinėje) ??? €
2 ;F >> 4D-T-008 000*
kampas ??? €
2
nėra pakeitimo ??? €
3
žr. iliustraciją: 803-30 ??? €
4 1 vnt.
filler plate for wheel housing (kairė) ??? €
(4) ;F >> 4D-S-006 890
filler plate for wheel housing (dešinėje) ??? €
(4) 1 vnt.
filler plate for wheel housing (dešinėje) ??? €
5A ;;F >> 4D-T-006 500*
padengti (kairė)
suspension strut dome cover
??? €
satino juoda ??? €
5
suspension strut dome cover
nėra pakeitimo
??? €
5A 1 vnt.
padengti (kairė)
suspension strut dome cover
??? €
satino juoda ??? €
5B 1 vnt.
padengti (dešinėje)
suspension strut dome cover
??? €
satino juoda ??? €
5C 1 vnt.
oval head panel screw 4,2X9,5 ??? €
5D 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute 6X45 ??? €
5E ;F >> 4D-V-002 504*
varžtas kryžmine galvute (combi.) M5X15 ??? €
- ;F 4D-V-002 505>>*
išsiplečianti kniedė 6X12 ??? €
5F ;'bestelleinheit 20'
1 vnt.
oval head panel screw (combi) B4,8X19 Z2 ??? €
5F 1 vnt.
oval head panel screw (combi) 4,8X19 ??? €
6 ;F >> 4D-T-015 000
wheel housing rear part (kairė) ??? €
6 1 vnt.
wheel housing rear part (kairė) ??? €
(6) 1 vnt.
wheel housing rear part (dešinėje) ??? €
7 2 vnt.
atrama ??? €
8 1 vnt.
carrier (kairė)
suspension strut dome cover
??? €
(8) 1 vnt.
carrier (dešinėje)
suspension strut dome cover
??? €
9 1 vnt.
rezervuaro laikiklis ??? €
9A 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
10 1 vnt.
rezervuaro laikiklis (kairė) ??? €
(10) 1 vnt.
oro filtro laikiklis (dešinėje)
korpusas
??? €
11 ;;F >> 4D-T-010 000*
laikiklis ( vairas kairėje)
for windshield wipers
??? €
(11) 1 vnt.
laikiklis ( vairas kairėje)
for windshield wipers
??? €
(11) 1 vnt.
laikiklis ( vairas kairėje)
for windshield wipers
??? €
(11) ;;F >> 4D-T-010 000*
laikiklis ( vairas dešinėje)
for windshield wipers
??? €
(11) ;;F 4D-T-010 001>>*
laikiklis ( vairas dešinėje)
for windshield wipers
??? €
12 ;;F >> 4D-T-015 000
atraminė plokštelė (priekyje kairėje)
suspension strut dome
??? €
(12) 1 vnt.
atraminė plokštelė (priekyje kairėje)
suspension strut dome
??? €
(12) ;;F >> 4D-T-015 000
atraminė plokštelė (dešinėje priekyje)
suspension strut dome
??? €
(12) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje priekyje)
suspension strut dome
??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė AM6/1.5-3 ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
13 1 vnt.
atraminė plokštelė (kairė)
taip pat naudoti:
;N 907 164 01 ??? €
- 2 vnt.
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
13 1 vnt.
atraminė plokštelė (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje) ??? €
(13) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje)
taip pat naudoti:
;N 907 164 01 ??? €
(13) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje)
taip pat naudoti:
;N 907 164 01 ??? €
14
žr. iliustraciją: 809-50 ??? €
15 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (kairė)
for fender
taip pat naudoti:
;;4D0 805 784 B;N 101 154 02 ??? €
- 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė)
rezervuaras
??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X18 ??? €
15C 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (dešinėje)
for fender
naudoti, jei reikia:
;;4D0 805 364 D;N 909 494 01 ??? €
- 1 vnt.
oro filtro laikiklis (dešinėje) ??? €
15 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (kairė)
for fender
??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €
15C 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė (dešinėje)
for fender
??? €
15D 1 vnt.
oro filtro laikiklis (dešinėje)
taip pat naudoti:
;N 906 313 01 ??? €
15E 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
16 2 vnt.
atrama ??? €
17
kniedė 4,8X9 ??? €
18 2 vnt.
sealing strip (self-adhesive) ??? €
19
mova
for fender
užtvirtinanti juostelė
60MM ??? €
21 ;F >> 4D-T-015 000
atrama (priekyje kairėje) ??? €
21 1 vnt.
atrama (priekyje kairėje) ??? €
(21) ;F >> 4D-T-015 000
atrama (dešinėje priekyje) ??? €
(21) 1 vnt.
atrama (dešinėje priekyje) ??? €
22 1 vnt.
retainer for vacuum pump ??? €
23 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X25-S1 ??? €
23 2 vnt.
bolt, hex. hd. (combi.) 'order unit 10' M6X25 ??? €
24 ;F >> 4D-T-015 000
guminė įvorė 52MM ??? €
(24) ;F 4D-V-000 001>>
guminė įvorė 74X44MM ??? €
25 2 vnt.
bungs 17 ??? €
26 4 vnt.
bungs 25,9X33,9MM ??? €
27 2 vnt.
vandens išleidimo vožtuvas ??? €
(28)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(28)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(28)
kniedė
su:
sriegtas kaištis
A4,8X6,5X22 ??? €
(28)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(28)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(28)
kniedė
su:
sriegtas kaištis
A4,8X6,5X6 ??? €
(28)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
29
nėra pakeitimo ??? €
30 1 vnt.
form rail
negative contact
??? €
31 1 vnt.
retaining plate for trim (dešinėje)
A statramstis, vidinis
??? €
(31) 1 vnt.
retaining plate for trim (dešinėje)
A statramstis, vidinis
??? €
32 1 vnt.
akceleratoriaus pedalas (dešinėje apačioje) ??? €
33 1 vnt.
bracket with pin (dešinėje apačioje) ??? €
(33) 1 vnt.
bracket with pin (dešinėje apačioje) ??? €
34 1 vnt.
bracket for relay bracket (kairė) ??? €
35 1 vnt.
retaining plate for trim (kairė)
A statramstis
??? €
36 1 vnt.
limit stop sleeve (kairė) ??? €
- 1 vnt.
2-pack epoxy adhesive 37ML ??? €
-
mixing jet 'order unit 12' ??? €
-
kniedinė uždara veržlė M5X0,5-3 ??? €