Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8/S8 quattro
880-10 saugos oro pagalvė
(keleivio pusė)
***** atsargiai pavojingas ******
žr. serviso instrukcijas Rinktis kitą grupę
153880100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4D-T-015 000
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
(1) ;F 4D-V-000 001>>*4D-W-005 348*
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
(1) ;F 4D-W-005 349>>*
oro pagalvė
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
(1) 1 vnt.
oro pagalvė ( vairas dešinėje)
** užsakyti tik ** ** montavimui iš karto **
??? €
2 ;'bestelleinheit 10'
4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M6X20 EZ1 ??? €
2 4 vnt.
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) M6X20 ??? €
3 ;F >> 4D-T-015 000
atrama ??? €
(3) ;F 4D-V-000 001>>
atrama ??? €
(3) 1 vnt.
atrama ( vairas dešinėje) ??? €
4 5 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M5X12 ??? €
4 5 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M5X15 ??? €
5 ;F >> 4D-T-015 000
mounting for airbag ??? €
(5) 1 vnt.
mounting for airbag ( vairas dešinėje) ??? €
6 2 vnt.
nut, square M6 ??? €
7 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine ovalia galvute (combi) M6X20 ??? €
8 2 vnt.
poveržlė 5 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X15 ??? €
10 1 vnt.
cap for airbag ( vairas kairėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV ??? €
(10) 1 vnt.
antgalis ( vairas kairėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV ??? €
(10) 1 vnt.
antgalis ( vairas kairėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV,BA ??? €
(10) PR-3HD 1 vnt.
antgalis (fine nap.leat.) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV,BA ??? €
(10) 1 vnt.
cap for airbag ( vairas dešinėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV,BA ??? €
(10) 1 vnt.
antgalis ( vairas dešinėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV ??? €
(10) 1 vnt.
cap for airbag ( vairas dešinėje) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV,BA ??? €
(10) PR-3HD 1 vnt.
antgalis (fine nap.leat.) ??? €
lava (grey) -BW ??? €
antracitas -BT,BU,BV,BA ??? €
10A
clamp strip
nėra pakeitimo
??? €
11 3 vnt.
mova atstumo palaikymui ??? €
12 3 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
13 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X20 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė B5,5X18X1,6 ??? €
14 2 vnt.
poveržlė 5,5X18X1,6 ??? €
15 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute M5X12 ??? €
- 2 vnt.
savisriegė veržlė M5X20,8X15 ??? €
18 1 vnt.
clamp strip ( vairas kairėje) ??? €
(18) 1 vnt.
clamp strip ( vairas dešinėje) ??? €
19 2 vnt.
poveržlė 5 ??? €
20 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X15 ??? €
21 ;F >> 4D-T-015 000
kreipiančioji (apatinis) ??? €
(21) 1 vnt.
kreipiančioji (lower rhd) ??? €
22 2 vnt.
poveržlė 5 ??? €
23 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X15 ??? €
25
carrier
žr. iliustraciją:
;857-00 ??? €
- 1 vnt.
retrofit kit to immobilize the passenger side airbag ??? €
- 1 vnt.
pranešimas
oro pagalvė
(vairuotojo ir keleivio pusės)
b-pillar, outer
??? €
- 1 vnt.
sticker with pictogram for - airbag / child's seat ( vairas kairėje)
b-pillar, outer (dešinėje apačioje)
??? €
- 1 vnt.
sticker with pictogram for - airbag / child's seat
b-pillar, outer (kairėje išorėje)
RLKG ??? €
- 1 vnt.
sticker with pictogram for - airbag / child's seat
b-pillar, outer (kairėje išorėje)
RLKG ??? €
- 1 vnt.
sticker passenger * airbag disconnected ??? €
- 1 vnt.
data plate
comprising:
??? €