Pagrindinis meniu

AUDI Audi A8/S8 quattro
809-50 šoninė dalis
2 pk fill foam
aluminium powder
hardener
klijai Rinktis kitą grupę
153809500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje išorėje) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje išorėje) ??? €
(2) 1 vnt.
side panel with rain channel (kairėje išorėje) ??? €
(2) 1 vnt.
side panel with rain channel (dešinėje išorėje) ??? €
(3) 1 vnt.
reinforcement for corner piece (kairėje gale) ??? €
(3) 1 vnt.
reinforcement for corner piece (dešinėje gale) ??? €
4 ;F >> 4D-1-004 000*
lietaus kanalas (kairėje gale) ??? €
4 ;F 4D-1-004 001>>*
lietaus kanalas (kairėje gale) ??? €
(4) ;F >> 4D-1-004 000*
lietaus kanalas (dešinėje gale) ??? €
(4) ;F 4D-1-004 001>>*
lietaus kanalas (dešinėje gale) ??? €
5 ;;F >> 4D-1-004 000*
lietaus kanalas (kairėje gale) ??? €
5 1 vnt.
lietaus kanalas (kairėje gale) ??? €
(5) ;;F >> 4D-1-004 000*
lietaus kanalas (dešinėje gale) ??? €
(5) 1 vnt.
lietaus kanalas (dešinėje gale) ??? €
6
žr. iliustraciją: 813-10 ??? €
7
žr. iliustraciją: 863-20 ??? €
8 1 vnt.
šoninė dalis, vidinė (kairė) ??? €
(8) ;"J.." 1 vnt.
šoninė dalis, vidinė (dešinėje)
taip pat naudoti:
;4D0 971 510 A ??? €
- "J.." 1 vnt.
form rail
negative contact
sutrumpinti:
;;20MM ??? €
(9) 1 vnt.
d-pillar, inner (kairė) ??? €
(9) 1 vnt.
d-pillar, inner (dešinėje) ??? €
10
brace
nėra pakeitimo
??? €
10A 1 vnt.
C statramstis (kairė) ??? €
(10A) 1 vnt.
C statramstis (dešinėje) ??? €
11 1 vnt.
atraminė plokštelė (kairė)
rato aplinka (posparnis)
??? €
(11) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje)
rato aplinka (posparnis)
??? €
12
reinforcement for lock striker
nėra pakeitimo
??? €
13 4 vnt.
sriegta plokštelė ??? €
14 1 vnt.
cross panel (kairė) ??? €
(14) 1 vnt.
cross panel (dešinėje) ??? €
15
nėra pakeitimo ??? €
16 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
17 1 vnt.
posparnis (kairėje gale)
naudoti, jei reikia:
;;811 803 583 C ??? €
(17) 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale)
naudoti, jei reikia:
;;811 803 583 C ??? €
- 2 vnt.
bungs 29,6 ??? €
18 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
- 2 vnt.
guminė įvorė 58MM ??? €
19 1 vnt.
posparnis (kairėje gale) ??? €
(19) 1 vnt.
posparnis (kairėje gale)
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.) (vidinis)
naudoti, jei reikia:
;;;811 803 583 C ??? €
(19) 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale) ??? €
(19) 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale) ??? €
(19) 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale)
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.) (vidinis)
naudoti, jei reikia:
;;;811 803 583 C ??? €
- 2 vnt.
bungs 29,6MM ??? €
20 4 vnt.
sriegtas kaištis M8X44 ??? €
20A
žr. iliustraciją: 863-30 ??? €
21 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (gale, viduje) ??? €
(21) 1 vnt.
reinforcement for wheel hsg (gale, viduje) ??? €
22 1 vnt.
laikiklis
aktyvintos anglies konteineris
??? €
23 2 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
23 2 vnt.
washer 'order qty.20' A6,4X12,5X1,6 ??? €
24 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
25 1 vnt.
support plate w/ aerial brack. (kairejė viduje) ??? €
(25) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje viduje) ??? €
(26) 1 vnt.
siurblio laikiklis
centrinis užraktas
??? €
27 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X15Z2 ??? €
28 1 vnt.
plastikinis posparnis (kairėje gale) ??? €
(28) ;F >> 4D-2-003 205
plastikinis posparnis ??? €
(28) ;F 4D-2-003 206>>
plastikinis posparnis ??? €
(28) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje gale) ??? €
29 2 vnt.
hexagon socket oval head bolt, self-locking M6X17 ??? €
30 10 vnt.
šešiakampė veržlė 5 ??? €
31 1 vnt.
jungiantis elementas (centre)
A statramstis (kairė)
??? €
(31) 1 vnt.
jungiantis elementas (centre)
A statramstis (dešinėje)
??? €
32 1 vnt.
A statramstis (kairėje apačioje) ??? €
(32) 1 vnt.
A statramstis (dešinėje apačioje) ??? €
- 6 vnt.
press fit bolt M8X22 ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
33 1 vnt.
dashboard carrier (kairė) ??? €
(33) 1 vnt.
dashboard carrier (dešinėje) ??? €
(34) 2 vnt.
sriegtas kaištis M8 ??? €
35 1 vnt.
jungiantis elementas (kairėje viršuje)
A statramstis
??? €
(35) 1 vnt.
jungiantis elementas (dešinėje viršuje)
A statramstis
??? €
36 1 vnt.
trim for a-pillar (kairėje išorėje) ??? €
(36) 1 vnt.
trim for a-pillar (dešinėje išorėje) ??? €
37 1 vnt.
A statramstis (kairėje viršuje) ??? €
(37) 1 vnt.
A statramstis (dešinėje viršuje) ??? €
- 18 vnt.
oval head panel screw (combi) 4,2X13 ??? €
38 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje viršuje)
A statramstis
??? €
(38) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje viršuje)
A statramstis
??? €
39 1 vnt.
B statramstis, vidinis (kairė) ??? €
(39) 1 vnt.
B statramstis, vidinis (dešinėje) ??? €
(39) 1 vnt.
B statramstis, vidinis (kairė)
šarvuotiems automobiliams
??? €
(39) 1 vnt.
B statramstis, vidinis (dešinėje)
šarvuotiems automobiliams
??? €
(40) 1 vnt.
insert piece (kairė)
B statramstis, vidinis
??? €
(40) 1 vnt.
insert piece (dešinėje)
B statramstis, vidinis
??? €
41 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje apačioje)
B statramstis
??? €
(41) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje apačioje)
B statramstis
??? €
(42) ;F >> 4D-Y-011 600*
b-pillar, outer (kairė) ??? €
42 1 vnt.
b-pillar, outer (kairė) ??? €
(42) ;F >> 4D-Y-011 600*
b-pillar, outer (dešinėje) ??? €
(42) 1 vnt.
b-pillar, outer (dešinėje) ??? €
(42) 1 vnt.
b-pillar, outer (kairė)
šarvuotiems automobiliams
??? €
(42) 1 vnt.
b-pillar, outer (dešinėje)
šarvuotiems automobiliams
??? €
43 ;;F >> 4D-Y-011 600*
badge (self-adhesive) 'ASF' ??? €
(43) ;;F 4D-Y-011 601>>*
badge (self-adhesive) 'ASF' ??? €
44 4 vnt.
bungs ??? €
45 2 vnt.
bungs ??? €
46 2 vnt.
drain tube ??? €
47 1 vnt.
drain tube (kairė) ??? €
(47) 1 vnt.
guminė įvorė (dešinėje) ??? €
48 2 vnt.
bungs 40 ??? €
49 2 vnt.
bungs 29,6 ??? €
(49) 2 vnt.
bungs 32MM ??? €
50
bungs 20 ??? €
51 2 vnt.
bungs 14 ??? €
52 ;;** VOLLNIET AUS ALU **
50 vnt.
countersunk rivet 'order qty.100' 4X8 ??? €
(52) ;;** VOLLNIET AUS ALU **
countersunk rivet 'order qty.100' 4X12 ??? €
53
pop rivet 'order qty.100' 4,8X9 ??? €
(54)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(54)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(54)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(54)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
(54)
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
55 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (kairė)
foil
??? €
(55) 1 vnt.
apsauga nuo akmenukų (dešinėje)
foil
??? €
56 2 vnt.
grille 155X150X5 ??? €
57
kniedinė uždara veržlė M5X0,5-3 ??? €
58 1 vnt.
laikiklis antenai (kairėje gale)
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
??? €
59 1 vnt.
laikiklis antenai (dešinėje gale)
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
??? €
60 4 vnt.
savisriegė veržlė
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
M5X20,8X15 ??? €
61 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi)
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
M5X15-SP-Z2 ??? €
62 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė
for models with tyre pressure monitor (wireless radio sys.)
M6 ??? €
-
hardener 0,350KG ??? €
-
hardener
for ambient temperatures above 28 c and humidity above 80%
0,350KG ??? €
-
aluminium powder 1,15KG ??? €
- 1 vnt.
2-pack epoxy adhesive 37ML ??? €
-
mixing jet 'order unit 12' ??? €
-
applicator 'order unit 25'
naudoti:
;;DA 009 801 ??? €
- 1 vnt.
grinding stone ??? €
- 1 vnt.
aluminium primer 45ML ??? €
- 1 vnt.
cleaning block ??? €
- 1 vnt.
2 pk fill foam ??? €