Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
199-10 dalys apsaugančios variklį (DZ,3A,AAD) Rinktis kitą grupę
142199100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 3 vnt.
spyruoklinis žiedas 10 ??? €
3 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X18 ??? €
4 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
5 2 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
6 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
8 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
8 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X22 ??? €
10 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X18 ??? €
11 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting ??? €
11 ;;MIT ABSCHLEPPOESE
1 vnt.
sub-frame with rubber mounting ??? €
12 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
(12) 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
13 2 vnt.
poveržlė 8,4X21X4 ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
14 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
15 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
16 1 vnt.
atrama (priekis) ??? €
(16) 1 vnt.
atrama ??? €
17 1 vnt.
atrama ??? €
(17) 1 vnt.
atrama ??? €
18 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
18 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
19 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X15 ??? €
20 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M8X30 ??? €
22 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
22 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
23 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
24 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X50 ??? €
(25) 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
(25) 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) ??? €
(26) 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) ??? €
(26) 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) ??? €
27 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
28 2 vnt.
poveržlė 10 ??? €
29 2 vnt.
poveržlė 10,5X30X3 ??? €
30 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
31 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
32 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
33 4 vnt.
poveržlė ??? €
34 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X84 ??? €
35 1 vnt.
brace ??? €
36 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
36 2 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
37 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
38 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X20 ??? €
40 1 vnt.
laido laikiklis ??? €
- 1 vnt.
balansuojantis svoris ??? €
- 1 vnt.
tensioning nut - ??? €
- AAD 1 vnt.
supports for engine/gearbox
taip pat naudoti:
;N 900 379 01;N 011 525 20 ??? €
- AAD 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
- AAD
poveržlė 10,5X18X2,5 ??? €
- AAD
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
- AAD
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
- AAD 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X45X20 ??? €
- AAD 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X60 ??? €
- AAD 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X95 ??? €