Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
199-40 dalys apsaugančios variklį (2,8 ltr.) [6 cilindrų: AAH,ABC] (AAH,ABC) Rinktis kitą grupę
114199400
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
4 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(2) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(4) 8 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 8 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
5 1 vnt.
bracket with bonded rubber mounting (kairė) ??? €
6 1 vnt.
bracket with bonded rubber mounting (dešinėje) ??? €
7 6 vnt.
bolt, hex. hd. with pin (combi) M10X125X35 ??? €
8 2 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
9 2 vnt.
sujungianti dalis 52X6 ??? €
10 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
11 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM10 ??? €
11 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
11 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
12 1 vnt.
cover plate for rubber-metal bearing (priekyje kairėje) ??? €
13 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X12 ??? €
14 1 vnt.
sustabdyti (priekis) ??? €
15 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
16 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X32 ??? €
16 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X32 ??? €
17 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
17 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
17 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
18 1 vnt.
atrama (priekis) ??? €
(19) 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
20 ;;F >> 8B-N-024 000*
sub-frame with rubber mounting ??? €
(20) ;;F 8B-N-024 001>>*
sub-frame with rubber mounting ??? €
21 ;F >> 8B-N-024 000*
bonded rubber bush (priekis) ??? €
(21) ;F 8B-N-024 001>>*
bonded rubber bush (priekis) ??? €
(21) ;F 8B-N-024 001>>*
bonded rubber bush (priekis) ??? €
22 ;F >> 8B-N-024 000*
giminė tarpinė ??? €
(22) ;F 8B-N-024 001>>*
giminė tarpinė (gale) ??? €
23 ;F >> 8B-N-024 000*
poveržlė 40X2,5 ??? €
(23) ;F 8B-N-024 001>>*
poveržlė 12,1X40X2,5 ??? €
24 ;F >> 8B-N-024 000*
varžtas su šešiakampe galvute M10X75 ??? €
(24) ;F 8B-N-024 001>>*
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X85 ??? €
- 2 vnt.
atrama ??? €
- 4 vnt.
poveržlė 8,2X18X3 ??? €
- 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
- 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €