Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
399-70 dalys apsaugančios pavarų dėžę (4 cilindrai /)
4-pavarų automatinei pavarų dėžei (5 cilindrų) (ATT,CFY,AZZ,CFV) Rinktis kitą grupę
142399700
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
gearbox support (gale) ??? €
2 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X35 ??? €
2A 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
3 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
5 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
5A 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
5A 2 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
6 1 vnt.
sustabdyti ??? €
6A 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X115X44 ??? €
6A 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X115X44 ??? €
6B 1 vnt.
poveržlė 12,5X70X3,5 ??? €
8 1 vnt.
gearbox support (gale) ??? €
9 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X40 ??? €
9A 4 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
10 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
11 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X40 ??? €
12 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
12A 2 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
12A 2 vnt.
poveržlė A8,4 ??? €
13 1 vnt.
sustabdyti ??? €
13A 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X125X44 ??? €
13B 1 vnt.
poveržlė 12,5X70X3,5 ??? €
14 2 vnt.
laikomoji sąvaržėlė ??? €
8 ;F >> 8B-PA003 372
;'PROCON'
gearbox support (gale) ??? €
8 ;;F 8B-PA003 373>>
'PROCON'
konsolė
pull cable guide
žr. iliustraciją:
;;;419-30 ??? €
9 'PROCON' 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X40 ??? €
9A 'PROCON' 4 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
14 'PROCON' 2 vnt.
laikomoji sąvaržėlė ??? €
15 1 vnt.
gearbox support (kairė) ??? €
16 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(16) 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
17 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
18 1 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
19 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
20 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
21 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
21 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
21A 2 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
22 1 vnt.
sustabdyti ??? €
23 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM10 ??? €
23 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
23 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM10 ??? €
24 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
25
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
28 1 vnt.
gearbox support (dešinėje) ??? €
29 2 vnt.
giminė tarpinė
žr. iliustraciją:
;253-.. ??? €
30 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
30 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
30 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X30 ??? €
31 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
31 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X85 ??? €
32 1 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
33 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
34 2 vnt.
bolt, hexagon head self-locking M8X20 ??? €
35 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti VM8 ??? €
35A 2 vnt.
poveržlė 8,4X15X1,6 ??? €
36 1 vnt.
sustabdyti ??? €
37 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
37 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
38 ;F >> 8B-R-002 690
apsauginė plokštė ??? €
(38) ;F 8B-R-002 691>>
apsauginė plokštė ??? €
39
hexagon head panel screw 4,8X13 ??? €
40 1 vnt.
sub-frame with rubber mounting
žr. iliustraciją:
;;199-.. ??? €
41 1 vnt.
mounting bracket for transm.
žr. iliustraciją:
;803-.. ??? €