Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
500-20 rear axle beam
rato stebulė
stabdžių diskas
pakaba Rinktis kitą grupę
142500200
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 8B-L-003 810*
rear axle beam ??? €
(1) ;F 8B-L-003 811>>*
rear axle beam ??? €
2 2 vnt.
stub axle ??? €
(1) ;F 8B-L-003 811>>*
rear axle beam ??? €
(2) 2 vnt.
stub axle ??? €
(2) 2 vnt.
stub axle
taip pat naudoti:
;8D0 501 641 A ??? €
- 2 vnt.
veleno riebokšlis ??? €
3 12 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X22 ??? €
4 2 vnt.
veleno riebokšlis ??? €
5 2 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis 29X50,29X14,73 ??? €
5 ;LEICHTLAUFLAGER
2 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis 29X50,29X14,73 ??? €
6 2 vnt.
rotoriaus greičio jutikliui
modelims su stabdžių antiblokavimo sistema -ABS-
??? €
7 2 vnt.
rato stebulė 4/108 ??? €
8 2 vnt.
stabdžių diskas 245X10 4/108 ??? €
9 2 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis 19,05X45,237 ??? €
10 2 vnt.
poveržlė ??? €
11 2 vnt.
šešiakampė veržlė M16X1 ??? €
12 2 vnt.
crown bracing ??? €
13 2 vnt.
split pin 4X30 ??? €
14 2 vnt.
antgalis ??? €
14 2 vnt.
antgalis ??? €
15 1 vnt.
panhard rod ??? €
16 2 vnt.
giminė tarpinė ??? €
17 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X65 ??? €
18 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
19 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X140 ??? €
20 2 vnt.
poveržlė ??? €
21 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
22 2 vnt.
bonded rubber bush ??? €
23 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,50X70X31 ??? €
24 2 vnt.
poveržlė 13X24X2,5 ??? €
25 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
25 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
- 1 vnt.
giminė tarpinė
for anti-roll bar: (gale)
??? €
26 ;;3A,AAD 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė [3-speed automatic: 3A,AAD]
1 dažų žymė (žalias)
??? €
(26) ;F >> 8B-L-003 810*
važiuoklės spyruoklė
1 dažų žymė (sidabrinė)
1 dažų žymė (geltona)
??? €
(26) ;F 8B-L-003 811>>*
važiuoklės spyruoklė
2 dažų žymės (geltona)
??? €
(26) NG,6A,ACE 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė
sportinei pakabai
2 dažų žymės (rožinis)
3 dažų žymės (mėlynas)
??? €
27 ;F >> 8B-L-003 810*
amortizatoriai ??? €
(26) AAH,ABC 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė
2 dažų žymės (rožinis)
3 dažų žymės (mėlynas)
??? €
(27) 2 vnt.
dujinis amortizatorius ??? €
(27) ;;3A,AAD 2 vnt.
dujinis amortizatorius [3-speed automatic: 3A,AAD] ??? €
(27) NG 2 vnt.
dujinis amortizatorius
sportinei pakabai
??? €
(27) AAH,ABC 2 vnt.
dujinis amortizatorius ??? €
28 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X75 ??? €
29 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
31 2 vnt.
spiruoklinis diskas (apatinis) ??? €
32 2 vnt.
damping ring (viršutinis) ??? €
33 2 vnt.
poveržlė ??? €
34 2 vnt.
žiedas ??? €
35 2 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
36 ;F >> 8B-L-003 810*
sustabdymo buferis 95X52 ??? €
37 ;F 8B-L-003 811>>*
sustabdymo buferis 84X46 ??? €
38 2 vnt.
antgalis ??? €
39 2 vnt.
apsauginė įvorė ??? €
40 2 vnt.
guolio žiedas (apatinis) ??? €
41 2 vnt.
guolio žiedas (viršutinis) ??? €
43 2 vnt.
disc ??? €
44 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10X1 ??? €
45 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (gale) ??? €
45 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (gale) ??? €
-
universal grease 120G ??? €