Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
803-10 grindų surinkimas (priekis) Rinktis kitą grupę
142803100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1
žr. iliustraciją: 803-30 ??? €
(1A) ;F >> 8B-N-010 839*
šoninė dalis (kairė) ;1130MM ??? €
1A ;F >> 8B-N-010 839*
šoninė dalis (kairė)
modeliams su oro pagalve
;1130MM ??? €
(1A) ;F >> 8B-N-010 839*
šoninė dalis (dešinėje) ;1130MM ??? €
(1A) ;F >> 8B-N-010 839*
šoninė dalis (dešinėje)
modeliams su oro pagalve
;660MM ??? €
(1A) ;F 8B-N-010 840>>*
šoninė dalis (kairė) ;660MM ??? €
(1A) ;F 8B-N-010 840>>*
šoninė dalis (dešinėje) ;660MM ??? €
1C 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
(1C) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
1D 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė)
lenktas lešis
??? €
(1D) 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje)
lenktas lešis
??? €
2 1 vnt.
mounting bracket for transm. ??? €
(2) 1 vnt.
mounting bracket for transm. ??? €
- 1 vnt.
sriegta plokštelė M12X1,5 ??? €
- 1 vnt.
sriegta plokštelė M12X1,5 ??? €
3 ;F >> 8B-M-014 413
uždarymo plokštė ??? €
3A ;F >> 8B-M-014 413
skersinis ??? €
3B ;F 8B-M-014 414>>
1 vnt.
skersinis ??? €
(3B) ;F 8B-M-014 414>>
1 vnt.
skersinis ??? €
- ;F 8B-M-014 414>>
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X18 ??? €
4 1 vnt.
sėdynės atrama (kairė) ??? €
(4) 1 vnt.
sėdynės atrama (dešinėje) ??? €
(4) 2 vnt.
sėdynės atrama
for vehicles with electric seat adjustment
??? €
5 ;F >> 8B-M-020 000
apatinė plokštė (kairė) ??? €
(5) ;F 8B-N-000 001>> 8B-N-015 000
apatinė plokštė (kairė) ??? €
5 1 vnt.
sectional part - floor panel (kairė) ??? €
6 ;F >> 8B-M-020 000
apatinė plokštė (dešinėje) ??? €
6 1 vnt.
sectional part - floor panel (dešinėje) ??? €
7 1 vnt.
sėdynės atrama ??? €
8 2 vnt.
kreipiančios vėžės (išorinis) ??? €
9 1 vnt.
kreipiančios vėžės (kairejė viduje) ??? €
9 1 vnt.
kreipiančios vėžės (kairejė viduje) ??? €
10 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje viduje) ??? €
10 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje viduje) ??? €
10 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje viduje) ??? €
11 2 vnt.
reinforcement plate for seat belt mounting ??? €
12 1 vnt.
bracket for fuel pump ??? €
13
bungs 39,6 ??? €
(14) 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
(14) ;F >> 8B-M-040 000
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
(14) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
web plate (kairėje gale) ??? €
- 1 vnt.
web plate (dešinėje gale) ??? €
15 1 vnt.
reinforcement for tunnel (kairė) ??? €
(15) 1 vnt.
reinforcement for tunnel (dešinėje) ??? €
16 1 vnt.
nebegaminama ??? €
16 1 vnt.
reinforcement for hand brake ??? €
16 1 vnt.
reinforcement for hand brake ??? €
17 1 vnt.
mounting for shift mechanism ??? €
(17) 1 vnt.
mounting for shift mechanism ??? €
19 7 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
19 7 vnt.
poveržlė B6,1X18X2 ??? €
20 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
(20) ;F >> 8B-M-014 413
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M8 ??? €
21 2 vnt.
bungs 5X1X11 ??? €
22 7 vnt.
nut,thread cutting 4 ??? €
23 14 vnt.
weld screw 'order quantity 100' M6X12 ??? €
24 36 vnt.
weld pin 'order unit 100' 5X12 ??? €
25
permanent underbody protection (1,0 ltr.) ??? €