Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
821-10 sparnai
posparnis (priekis) Rinktis kitą grupę
142821100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
sparnai (kairė)
taip pat naudoti:
;8A0 821 113;N 016 194 3; >>8B-M-040000;893 823 395 A ??? €
(1) 1 vnt.
sparnai (dešinėje)
taip pat naudoti:
;893 821 113;N 016 194 3 ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė AM6/0,5-3 ??? €
- ;F >> 8B-M-040 000*
mounting for bonnet stay ??? €
2 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
(3) 4 vnt.
hexagon head panel screw
taip pat naudoti:
B5,5X19;N 011 665 3 ??? €
- 4 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
4 2 vnt.
išsiplečianti veržlė ??? €
5 2 vnt.
laikiklis (centre) ??? €
6 2 vnt.
kniedė 4,8X7,6 ??? €
7 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
8 10 vnt.
įterpti veržlę ??? €
(8) 2 vnt.
savisriegė veržlė M6X17,1X14 ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė B6,1X18X2 ??? €
- 2 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
9 4 vnt.
oval head panel screw 4,8X13 ??? €
(9) 2 vnt.
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,6X19-D ??? €
(9) 2 vnt.
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,6X19 ??? €
10 4 vnt.
poveržlė B4,3X12X1 ??? €
11
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,5X21,5 ??? €
(11) 1 vnt.
double stud with hexagon drive (dešinėje) ??? €
(12) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
(12) 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X22 ??? €
14
savisriegė veržlė 6,3X25X16 ??? €
15 10 vnt.
cage nut M8 ??? €
16 16 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
17 4 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
18 4 vnt.
poveržlė 5,3X12X1 ??? €
19 ;F >> 8B-M-013 286
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
(19) ;F 8B-M-013 287>>
hexagon head panel screw 6,5X19 ??? €
20 ;F >> 8B-M-013 286
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
(20) ;F 8B-M-013 287>>
poveržlė 6,4X17X1,6 ??? €
- ;F 8B-M-013 287>>
savisriegė veržlė 6,3X17,1X16,3 ??? €
21 2 vnt.
tarpinė (apatinis) ??? €
22 1 vnt.
plastikinis posparnis (priekyje kairėje)
pakeisti dirbtuvėse
; >>8B-R-002000 ??? €
(22) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje priekyje)
pakeisti dirbtuvėse
; >>8B-R-002000 ??? €
23 6 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
24 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė 5 ??? €
24 2 vnt.
clip nut ??? €
25 1 vnt.
tarpinė (kairė)
naudoti, jei reikia:
; >>8B-L 006000;893 823 731 A ??? €
(25) 1 vnt.
tarpinė (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
; >>8B-L-006000;893 823 731 A ??? €
- 2 vnt.
tarpinė ??? €
26
sąvaržėlė ??? €
27 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
(27) ;F 8B-N-000 001>>*
sąvaržėlė ??? €
28 2 vnt.
varžtas ??? €
satino juoda ??? €
(28) ;F 8B-N-000 001>>*
grip pin ??? €
- ;F 8B-N-000 001>>*
fiksuojanti poveržlė ??? €
29
modeliams nuo:
sutrumpinti:
AKD 497 010 04;480MM ??? €
30
modeliams nuo:
sutrumpinti:
AKD 497 010 04;250MM ??? €
-
sealing cord in coils of 10m 'order unit 1' ??? €
sealing cord 10X2MM ??? €