Pagrindinis meniu

AUDI Audi Coupe
877-30 stoglangio dalys Rinktis kitą grupę
142877300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator ??? €
2 1 vnt.
gate guide (kairė) ??? €
(2) 1 vnt.
gate guide (dešinėje) ??? €
3 2 vnt.
vandens drenažo žarna
sutrumpinti:
11,5X1790MM;;1300MM ??? €
4 1 vnt.
vandens drenažo žarna (kairėje gale) ??? €
(4) 1 vnt.
vandens drenažo žarna (dešinėje gale) ??? €
5 2 vnt.
guminė įvorė 40/14 ??? €
6 10 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
(5) 2 vnt.
drain tube ??? €
6 10 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
7 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
8 12 vnt.
poveržlė B6,1X18X2 ??? €
8 12 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
10 2 vnt.
užtikrinantis laikiklį ??? €
11 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
12 4 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
13 1 vnt.
kreipiantis profilis (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
kreipiantis profilis (dešinėje) ??? €
14 14 vnt.
varžtas įleidžiama galvute M4X15 ??? €
15 2 vnt.
glide piece ??? €
(15) 2 vnt.
glide piece ??? €
16 9 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
17 4 vnt.
glide piece ??? €
18 ;F >> 8B-M-017 000*
vėjo kreiptuvas ??? €
(18) ;F 8B-M-017 001>>*8B-P-006 263
vėjo kreiptuvas ??? €
(18) ;F 8B-M-017 001>>*
vėjo kreiptuvas
taip pat naudoti:
;; >>8B-P-006263;895 877 681 A;895 877 682 A ??? €
20 ;F >> 8B-M-017 000*;F 8B-P-006 264>>
toggle catch (kairė) ??? €
(20) ;F 8B-M-017 001>>*8B-P-006 263
toggle catch (kairė) ??? €
(20) ;F >> 8B-M-017 000*;F 8B-P-006 264>>
toggle catch (dešinėje) ??? €
(20) ;F 8B-M-017 001>>*8B-P-006 263
toggle catch (dešinėje) ??? €
21 3 vnt.
hex socket oval head collared M5X25 ??? €
22 4 vnt.
semi round bolt (combi) with hexagon socket head M5X10 ??? €
23
nuimamo stogo variklis
žr. iliustraciją:
;959-15 ??? €
24 1 vnt.
cover for electric drive with automatic preselection ??? €
ecrue (smėlio spalvos) ??? €
24 1 vnt.
cover for electric drive with automatic preselection ??? €
platina ??? €
24 1 vnt.
cover for electric drive with automatic preselection
naudoti, jei reikia:
;;895 877 843;7CX;895 959 613;895 877 849 ??? €
platina -CK,HE,TQ,TR, ??? €
25 1 vnt.
rot. knob ??? €
ecrue (smėlio spalvos) ??? €
platina ??? €
26
žr. iliustraciją: 959-15 ??? €
27 1 vnt.
crank for winding gear ??? €
28 1 vnt.
guide with cable (kairė, dešinė)
glass sliding roof panel (gale)
??? €