Pagrindinis meniu

AUDI Audi Q5
422-60 oil container and connection parts, hoses [6+ cilindrų ] Rinktis kitą grupę
620422700
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
bracket for fluid reservoir ??? €
2 1 vnt.
oil container ??? €
3 1 vnt.
cover for oil reservoir ??? €
4 1 vnt.
spyruoklinis gnybtas 16X12 ??? €
5 PR-1N1,1N3 1 vnt.
įleidimo žarna ??? €
(5) PR-1N7 1 vnt.
įleidimo žarna ??? €
6A PR-1N1,1N3 1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
6A PR-1N1,1N3 1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
(6A) ;;;;D >> - 19.07.2010
PR-1N7
1 vnt.
grįžtanti žarna
naudoti tik kartu su:
;8R1 422 891 D;;8R2 422 891 D ??? €
(6A) ;;;;D >> - 19.07.2010
PR-1N7
1 vnt.
grįžtanti žarna
naudoti tik kartu su:
;8R1 422 891 D;;8R2 422 891 D ??? €
(6A) ;;;;D - 19.07.2010>>
PR-1N7
1 vnt.
grįžtanti žarna
naudoti tik kartu su:
;8R1 422 891 K;;8R2 422 891 H ??? €
7 ;D >> - 18.05.2009
PR-1N1,1N3
1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas kairėje) ??? €
7 ;;;;D >> - 19.07.2010
1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas kairėje)
naudoti tik kartu su:
;8R0 422 891 D;;8R0 422 891 A ??? €
7 1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas kairėje)
naudoti tik kartu su:
taip pat naudoti:
;8R0 422 891 J; >>D19.07.2010;8R0 422 891 J ??? €
(7) ;;;;D >> - 19.07.2010
1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas dešinėje)
naudoti tik kartu su:
;8R0 422 891 D;;8R0 422 891 A ??? €
(7) ;;D - 19.07.2010>>
1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas dešinėje)
naudoti tik kartu su:
;8R0 422 891 J ??? €
(7) ;D >> - 18.05.2009
PR-1N1,1N3
1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas dešinėje) ??? €
(7) PR-1N7 1 vnt.
grįžtanti žarna ( vairas dešinėje) ??? €
7A ;D >> - 01.06.2009
1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
7A ;D >> - 04.10.2010
1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
7A ;D >> - 04.10.2010
1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
7A 1 vnt.
grįžtanti žarna ??? €
8 ;;D >> - 27.04.2009
PR-1N1,1N3
1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas kairėje) ??? €
8 PR-1N1,1N3 1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas kairėje) ??? €
(8) ;;D >> - 27.04.2009
PR-1N7
1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas kairėje) ??? €
(8) ;;D - 28.04.2009>>
PR-1N7
1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas kairėje) ??? €
(8) PR-1N1,1N3 1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas dešinėje) ??? €
(8) PR-1N7 1 vnt.
plėtimosi žarną nuo mentinio siurblio į vairo pavarą ( vairas dešinėje) ??? €
9
siurblys su mentėmis
žr. iliustraciją:
;145-25;145-30;145-47 ??? €
11 1 vnt.
spaustuvas 17,5X7X0,6 ??? €
12 1 vnt.
spaustuvas 23,5X7X0,6 ??? €
13 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X16 ??? €
14 1 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute (combi) M6X30 ??? €
15 1 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
16 1 vnt.
spyruoklinis gnybtas 23X12 ??? €
17 PR-1N1,1N3 2 vnt.
varžtas vidine galvute M6X16 ??? €
18 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X18 ??? €
19 1 vnt.
giminė tarpinė
taip pat naudoti:
M6X18;N 904 880 05 ??? €
21 1 vnt.
O-žiedas
(flexible hose > steering box)
13,7X2,5 ??? €
22 PR-1N1,1N3 1 vnt.
O-žiedas
(flex. hose > vane type pump)
9,8X2,5 ??? €
(22) PR-1N7 1 vnt.
O-žiedas
(flex. hose > vane type pump)
7,65X1,63 ??? €
23 1 vnt.
O-žiedas
(steering gear > return; hose)
9,8X2,5 ??? €
25
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
26 1 vnt.
kabelių raiščiai 4,6X200 ??? €
(26) 1 vnt.
kabelių raiščiai 4,5X200 ??? €
27 1 vnt.
kabelių raiščiai
for weld pin:
9,0X119;6,0MM ??? €
30 1 vnt.
centrinė hidraulinė alyva ir vairo pavaros alyva (1,0 ltr.) ??? €
(30) 1 vnt.
centrinė hidraulinė alyva ir vairo pavaros alyva (30 ltr.) ??? €
(30) 1 vnt.
centrinė hidraulinė alyva ir vairo pavaros alyva (60 ltr.) ??? €
31 PR-1N7 1 vnt.
alyvos aušintuvas ??? €
(31) ;D >> - 16.03.2009
PR-1N1,1N3
1 vnt.
alyvos aušintuvas ??? €
(31) ;D - 16.03.2009>>
PR-1N1,1N3
1 vnt.
alyvos aušintuvas ??? €
32
sąvaržėlė ??? €
33
spaustuvas 18X15 ??? €
34
varžtas plačia šešiakampe galvute M6X16 ??? €
35 1 vnt.
ranka/alkūnė ??? €
35 1 vnt.
ranka/alkūnė ??? €
36 1 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
37
laikiklis 6,5X16 ??? €
38A 1 vnt.
kabelių raiščiai 9,7X195 ??? €