Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS4/Avant quattro
145-75 turbinos oro aušintuvas (2,7 ltr.) [6 cilindrų: ASJ,AZR] (ASJ,AZR) Rinktis kitą grupę
219145750
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (kairė) ??? €
2 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
2A 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
(2A) 1 vnt.
stiprinimas (kairė)
additional reinforcement
??? €
3 2 vnt.
guminė įvorė 15,5/30 ??? €
4 4 vnt.
guminė įvorė ??? €
5
full tubular rivet 4,8X6 ??? €
(6) 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairė)
reinforcement for bumper
??? €
7 4 vnt.
savisriegė veržlė M4X15X17,5 ??? €
8 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M4X13 ??? €
9 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
10
spaustuvas 60-80X13X0,5 ??? €
10A
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
11 1 vnt.
slėgio vamzdis (kairėje viršuje) ??? €
- 1 vnt.
lizdas
tik:
;078 145 432 ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
12 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16-Z1 ??? €
13
žr. iliustraciją: 133-80 ??? €
14 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
14 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje viršuje) ??? €
15
spaustuvas 23-35X9X0,5 ??? €
16 2 vnt.
cut-off valve BOSCH ??? €
16 2 vnt.
cut-off valve BOSCH ??? €
17 1 vnt.
jungianti žarna (kairėje viršuje) ??? €
18 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (kairėje viršuje) ??? €
19 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16-Z1 ??? €
20A 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (kairėje apačioje) ??? €
21 2 vnt.
O-žiedas 45X51 ??? €
22
nėra pakeitimo ??? €
23 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X18 ??? €
23A
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X16 ??? €
23B
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16-Z1 ??? €
24 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė) ??? €
25
žr. iliustraciją: 145-77 ??? €
26 1 vnt.
slėgio žarna (lower rear) ??? €
27A 1 vnt.
slėgio vamzdis (kairėje apačioje) ??? €
28 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
28A 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X20 ??? €
(29) 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje apačioje) ??? €
30 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas ??? €
31 3 vnt.
atstumo detalė ??? €
32 3 vnt.
guminė įvorė ??? €
33 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X25 ??? €
34 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (dešinėje) ??? €
35 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
35A 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
(36) 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
37 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
38 1 vnt.
slėgio vamzdis (dešinėje viršuje) ??? €
39 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
39 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje viršuje) ??? €
40 1 vnt.
jungianti žarna (dešinėje viršuje) ??? €
41A 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (dešinėje viršuje) ??? €
42A 1 vnt.
turbinos oro vamzdis (dešinėje apačioje) ??? €
43 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje) ??? €
44
žr. iliustraciją: 145-77 ??? €
45 1 vnt.
slėgio žarna (lower rear) ??? €
46 1 vnt.
slėgio vamzdis (dešinėje apačioje) ??? €
(47) 1 vnt.
slėgio žarna (lower front) ??? €
48
žr. iliustraciją: 133-90 ??? €
49 1 vnt.
self-locking collar nut M6 ??? €
50 1 vnt.
edge protection
sutrumpinti:
120MM;80MM ??? €
51 1 vnt.
slėgio žarna ??? €
52 2 vnt.
spaustuvas 40-60X9X0,5 ??? €
53 2 vnt.
spaustuvas 63,5X7X0,6 ??? €
54 1 vnt.
žr. iliustraciją: 133-85 ??? €
55 2 vnt.
sąvaržėlė 16,2X7X0,6 ??? €
56 1 vnt.
žr. iliustraciją: 133-85 ??? €