Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS4/Avant quattro
199-00 dalys apsaugančios variklį (4,2 ltr.) [8+ cilindrų BNS] (BNS) Rinktis kitą grupę
473199000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(3) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X40 ??? €
4 2 vnt.
šilumos skydas ??? €
(5) ;F >> 8H-6-009 500*;F >> 8H-6-900 950*
hydro-mounting ??? €
(5) ;F >> 8E-8-902 780*
hydro-mounting ??? €
(5) ;F 8E-8-902 781>>*
hydro-mounting ??? €
(6) 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
7 ;F >> 8E-7-060 000*
konsolė (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
konsolė (kairė) ??? €
8 ;F >> 8E-7-060 000*
konsolė (dešinėje) ??? €
(8) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
(9) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
10 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X35 ??? €
11 2 vnt.
centre sleeve ??? €
(11) 2 vnt.
centre sleeve 10,4X12X12 ??? €
(12) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M10X35 ??? €
(13) 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X55 ??? €
14 1 vnt.
giminė tarpinė ??? €
15 1 vnt.
šilumos skydas ??? €
(16) 1 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
17 ;F >> 8E-6-902 750*
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
(17) 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
(18) 1 vnt.
konsolė (dešinėje) ??? €
(19) 1 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
(20) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X28 ??? €
20 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X28 ??? €
(20) ;;F >> 8E-7-901 750*
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M10X30 ??? €
(20) ;F 8E-7-901 751>>*
12-ka kampis varžtas M10X30 ??? €
(21) 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X52 ??? €
22 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X30 ??? €
(22) 1 vnt.
12-ka kampis varžtas M10X30 ??? €
(23) 1 vnt.
distance plate 3MM ??? €
(23) 1 vnt.
distance plate 2MM ??? €
(23) 1 vnt.
distance plate 1MM ??? €
24 1 vnt.
mounting block (dešinėje) ??? €
(25) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X52 ??? €