Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS4/Avant quattro
827-00 galinis dangtis [sedanas ] Rinktis kitą grupę
249827100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;F >> 8E-6-901 500*
;;PR-6V1
rear lid with integrated spoiler ??? €
1 PR-6V1 1 vnt.
rear lid with integrated spoiler
taip pat naudoti:
sustabdyti
;;*>>8E-6-901500;8E5 827 797 A ??? €
(1) ;;F >> 8E-6-901 500*
;;PR-6V2,6V6
rear lid with integrated spoiler ??? €
(1) ;;F 8E-6-901 501>>*
;;PR-6V2,6V6
rear lid with integrated spoiler
taip pat naudoti:
sustabdyti
;;;*>>8E-6-901500;8E5 827 797 A ??? €
(1) ;;F >> 8E-6-901 500*
PR-6V3
1 vnt.
rear lid with integrated spoiler ??? €
(1) ;;F 8E-6-901 501>>*
;;PR-6V3
rear lid with integrated spoiler ??? €
- ;F >> 8E-7-901 337
;PR-K8B
sustabdyti ??? €
- 2 vnt.
packing, adhesive (left a. right) ??? €
- PR-6V3 2 vnt.
atraminis žiedas (gale)
pakeisti dirbtuvėse
??? €
- 2 vnt.
sustabdyti (left a. right) ??? €
(2) PR-6V1,6V3 1 vnt.
grindų paklotas
sutrumpinti, jei reikia
??? €
2 PR-6V1,6V3 1 vnt.
grindų paklotas
sutrumpinti, jei reikia
1,5MM ??? €
2 PR-6V6 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
juodas ??? €
(2) PR-6V6 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
juodas ??? €
(2) PR-6V2 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
juodas ??? €
(2) PR-6V2 1 vnt.
trim for licence plate ??? €
juodas ??? €
3 PR-4E0,4E2 2 vnt.
sustabdymo buferis, reguliuojamas ??? €
(3) PR-4E5 2 vnt.
sustabdymo buferis, reguliuojamas ??? €
4 4 vnt.
cup rivet A4X9,5X8 ??? €
4 4 vnt.
cup rivet 4X8 ??? €
(5) ;F >> 8E-7-905 800*
;PR-4E0
dangčio vyris ??? €
(5) PR-4E0 1 vnt.
dangčio vyris (kairė) ??? €
5 ;F >> 8E-7-905 800*
;PR-4E0
dangčio vyris ??? €
5 PR-4E0 1 vnt.
dangčio vyris (dešinėje) ??? €
(5) ;F >> 8E-7-905 800*
;PR-4E5
dangčio vyris ??? €
(5) PR-4E5 1 vnt.
rear lid hinge (kairė) ??? €
(5) ;F >> 8E-7-905 800*
;PR-4E5
dangčio vyris ??? €
(5) PR-4E5 1 vnt.
rear lid hinge (dešinėje) ??? €
- PR-4E5 2 vnt.
spyruoklė ??? €
6 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X20 ??? €
6 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X20 ??? €
7 4 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
8 2 vnt.
locating bolt M8X20X24 ??? €
9
troselio lovelis
žr. iliustraciją:
;971-80 ??? €
10 2 vnt.
sustabdyti (left a. right) ??? €
11 2 vnt.
sustabdyti (left a. right) ??? €
12 1 vnt.
sustabdyti (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
dangčio užraktas (vidinis) ??? €
13 1 vnt.
dangčio užraktas (vidinis) ??? €
- "GB." 1 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
- "GB." 1 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
- "GB." 1 vnt.
apsauginis dangtelis (vidinis) ??? €
15 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
15 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
16 1 vnt.
lock striker ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M6 ??? €
18 1 vnt.
cover - lock ??? €
satino juoda ??? €
20 1 vnt.
lid lock cable ??? €
21
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
22 PR-4E0,4E2 2 vnt.
dujomis užpildytas ramstis (kairė, dešinė) ??? €
(22) PR-4E5 2 vnt.
dujomis užpildytas ramstis (kairė, dešinė) ??? €
23 4 vnt.
sąvaržėlė ??? €
24-29
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
30
lock cylinders
žr. iliustraciją:
;837-10 ??? €
(30) 1 vnt.
lock cylinder with keys and housing
* cannot be used to restore * the one key locking * system !!
??? €
- "GB." 1 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
- "GB." 22 vnt.
išsiplečianti kniedė ??? €
31
pagrindinis raktas
žr. iliustraciją:
;837-10 ??? €
32 1 vnt.
užtvirtinantis kaištis 5X33 ??? €
35A 1 vnt.
grip molding (plastmasinis) ??? €
juodas ??? €
36
tarpinė
įtraukta detalėje:
;35A ??? €
37 2 vnt.
securing muff (vidinis) ??? €
37 2 vnt.
laikantysis strypas (vidinis) ??? €
38 1 vnt.
securing muff (kairė) ??? €
(38) 1 vnt.
securing muff (dešinėje) ??? €
40
valstybinio numerio apšvietimas
žr. paveiksle, detalė:
;945-60,1 ??? €
41 1 vnt.
gasket for flap ??? €
42 1 vnt.
guminė įvorė ??? €
44 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6/0,7-3B ??? €
44 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,8-3 ??? €
46
lemputė
žr. iliustraciją:
;945-60 ??? €
47 ;F >> 8E-6-901 831
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12.0 ??? €
47 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €