Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS4/Avant quattro
863-50 centrinė konsolė
gearshift lever trim Rinktis kitą grupę
249863500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-2T0 1 vnt.
centrinė konsolė
pakeisti dirbtuvėse
modelims su centriniu porankiu
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(1) PR-2T1+A8S 1 vnt.
centrinė konsolė
pakeisti dirbtuvėse
modelims su centriniu porankiu
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(1) PR-2T1+A8U 1 vnt.
centrinė konsolė ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
2 4 vnt.
savisriegė veržlė M5X13,6X11,5 ??? €
3 2 vnt.
savisriegė veržlė M5X16,6X17 ??? €
5 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M5X16 ??? €
(6) PR-2T0 1 vnt.
trim with light fibrestrip (viršutinis) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
7 PR-2T0 1 vnt.
panel for stowage compartment (apatinis) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(8) 1 vnt.
jungiklio apdaila ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M5X16 ??? €
10 1 vnt.
dangtis (kairė) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(10) 1 vnt.
dangtis (dešinėje) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
11 PR-7Q9 1 vnt.
laikomoji sąvaržėlė 8X9,5X23 ??? €
12
display and control unit
žr. iliustraciją:
;820-00 ??? €
13 PR-2T0 1 vnt.
trim strip for panel ??? €
aliuminis ??? €
13 PR-2T0 1 vnt.
trim strip for panel ??? €
aliuminis ??? €
14 PR-2T0 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plokščia galvute 2,5X10 ??? €
15 PR-5TL 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
juodas blizgus ??? €
(15) PR-5TG 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
aliuminis šveistas sidabrinis ??? €
(15) PR-5MR 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
nutmeg (brown) ??? €
(15) PR-5MR 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
nutmeg (brown) ??? €
(15) PR-5MN 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
anglis ??? €
(15) PR-5MN 1 vnt.
retaining frame lower part for protective sleeve ??? €
anglis ??? €
16 4 vnt.
spyruoklinė sąvaržėlė ??? €
17 1 vnt.
užtikrinantis laikiklį (priekis) ??? €
18 1 vnt.
užtikrinantis laikiklį (gale) ??? €
19 2 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
20 4 vnt.
varžtas kryžmine galvute (combi.) M5X16 ??? €
21 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4X12 ??? €
22
gear selector knob with selector lever trim
žr. iliustraciją:
;;863-55 ??? €
23 PR-A8U 1 vnt.
drinks holder ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
23A PR-A8U 6 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plokščia galvute 3,5X12 ??? €
24 2 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
25
peleninė (gale)
žr. iliustraciją:
;857-30 ??? €
(26) 1 vnt.
trim with light fibrestrip ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(26) 1 vnt.
trim with light fibrestrip
for vehicles with seat and backrest heater element (gale)
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(26) 1 vnt.
trim with light fibrestrip
for vehicles with safety switch for central locking system (gale)
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(26) 1 vnt.
trim with light fibrestrip
for vehicles with seat and backrest heater element and safety switch for central locking system (gale)
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
27-29
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
30 PR-A8S 1 vnt.
trim for handbrake lever (apatinis) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(30) PR-A8U 1 vnt.
trim for handbrake lever (apatinis) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
31 PR-A8S 1 vnt.
jungiantis elementas ??? €
(31) PR-A8U 1 vnt.
jungiantis elementas ??? €
32 ;F >> 8E-6-905 000
varžtas kryžmine galvute E 4.2X16.0K ??? €
32 PR-A8S 2 vnt.
varžtas kryžmine galvute 4,2X16 ??? €
32 PR-A8U 1 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plokščia galvute M4X10 ??? €
34 PR-A8S 1 vnt.
insert for stowage compartment (flocked)
pataisyti, jei reikia
;185X63 ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(34) PR-A8U 1 vnt.
insert for stowage compartment ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(34)
insert for stowage compartment
cassette box
modeliams nuo:
;;8E0 863 301 A ??? €
35 1 vnt.
cassette box ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
36
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
36A PR-A8U 1 vnt.
apdaila
lizdas
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
37
peleninė (priekis)
žr. iliustraciją:
;857-30 ??? €
(38) PR-A8S 1 vnt.
compartment for centre console with cigarette lighter and switch mounting ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
39A
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
40 PR-A8S 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4X12 ??? €
41 1 vnt.
filler piece
brake lever trim
centrinė konsolė
modeliams nuo:
;;;8E0 863 518 ??? €
42 1 vnt.
filler piece
pavarų svirtis
??? €
43 1 vnt.
filler piece
centrinė konsolė
??? €
??? €
44 1 vnt.
sąvaržėlė ??? €
45 PR-6E3 1 vnt.
porankis (apatinė dalis) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(45) PR-6E7 1 vnt.
porankis (apatinė dalis)
for vehicles with cellphone preparation and hands-free
??? €
soul (juoda spalva) ??? €
46 PR-N5M+6E3 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (valcona-leath.) ??? €
soul metallic (black) ??? €
(46) PR-N5M+6E7 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (valcona-leath.) ??? €
soul metallic (black) ??? €
(46) PR-N0Q+6E3 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (silk nappa leather) ??? €
sidabrinė -QJ ??? €
soul (juoda spalva) -QH,QK ??? €
(46) PR-N0Q+6E7 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (silk nappa leather) ??? €
sidabrinė -QJ ??? €
soul (juoda spalva) -QH,QK ??? €
(46) PR-N1J+6E3 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (pearlnap.leat.) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(46) PR-N1J+6E7 1 vnt.
porankis (viršutinė dalis) (pearlnap.leat.) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
47 1 vnt.
laikiklis
porankis
??? €
47A 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
48 1 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
49 1 vnt.
poveržlė 8,3X21,3X2 ??? €
49 1 vnt.
poveržlė 8,3X21,3X2 ??? €
50-53
šiam modeliui nėra pakeitimo ??? €
54 PR-6E3 1 vnt.
wiring harness with led for illumination of storage compartment in centre armrest ??? €