Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS6/RS6 plus/Avant qu
103-00 cilindrų blokas (4,2 ltr.) [8+ cilindrų BCY,BRV]
alyvos karteris
sandarinimo flanšas (BCY,BRV) Rinktis kitą grupę
290103000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
engine oil sump lower part ??? €
(2) 1 vnt.
silikono hermetikas 93G ??? €
3 1 vnt.
O-žiedas 24X32 ??? €
4 1 vnt.
alyvos išleidimo kamštis M24X1,5 ??? €
(5) 27 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X20 ??? €
6 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X45 ??? €
(7) 1 vnt.
engine oil sump upper part ??? €
(8) 1 vnt.
silikono hermetikas 93G ??? €
(9) 1 vnt.
įterpti ??? €
(10) 22 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M7X20 ??? €
(11) 12 vnt.
countersunk oval bolt with hexagon socket head
to be used for item:
M6X22;;32 ??? €
(11) 12 vnt.
countersunk oval bolt with hexagon socket head M6X22 ??? €
(12) 4 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M7X50 ??? €
(13) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X55 ??? €
(13) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M8X55-S2 ??? €
(14) 1 vnt.
oil spray jet ??? €
(14) 1 vnt.
oil spray jet ??? €
(15) 16 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
to be used for item:
M6X25;17 ??? €
(15) 16 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X25-E ??? €
(16) 1 vnt.
radialinio veleno tarpinė 55X68X8 ??? €
(17) 1 vnt.
sandarinimo flanšas (priekis) ??? €
(18) 1 vnt.
tarpinė (priekis) ??? €
19 4 vnt.
cilindro kaištis 8X14 ??? €
20 1 vnt.
O-žiedas 18X22 ??? €
(21) 1 vnt.
sandarinimo kaištis M18X1,50 ??? €
(24) 1 vnt.
antgalis 16 ??? €
24 1 vnt.
antgalis 16 ??? €
25 1 vnt.
filler plate ??? €
(26) 1 vnt.
dangtis ??? €
(28) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X30 ??? €
(28) 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X30 ??? €
(29) 2 vnt.
atbulinis vožtuvas ??? €
(29) 2 vnt.
atbulinis vožtuvas ??? €
30 1 vnt.
crankcase housing ??? €
- 10 vnt.
sriegtas kaištis M11X1,5X124 ??? €
- 10 vnt.
nut M11X1,5 ??? €
(31) 1 vnt.
tarpinė (gale) ??? €
(32) 1 vnt.
sandarinimo flanšas (gale) ??? €
33
nėra pakeitimo ??? €
36 ;F >> 4B-3-905 000
apsauginė plokštė ??? €
(36) 1 vnt.
apsauginė plokštė ??? €
37 3 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X40 ??? €
(38) 3 vnt.
poveržlė 8,4X16X1,6 ??? €
38 3 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
40 1 vnt.
needle bearing race ??? €
41 ;F >> 4B-5-900 050*
jet - ??? €
(41) 4 vnt.
jet - ??? €