Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS6/RS6 plus/Avant qu
145-10 turbinos oro aušintuvas (4,2 ltr.) [8+ cilindrų BCY,BRV] (BCY,BRV) Rinktis kitą grupę
290145100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;F >> 4B-3-905 000*
turbinos oro aušintuvas ??? €
(1) 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (kairė) ??? €
2 ;F >> 4B-3-905 000*
turbinos oro aušintuvas ??? €
(2) 1 vnt.
turbinos oro aušintuvas (dešinėje) ??? €
- 2 vnt.
apsaugine plėvele
modeliams nuo:
70X50MM;AKL 448 300 04 ??? €
- 1 vnt.
apsaugine plėvele 290X210MM ??? €
3 1 vnt.
laikiklis (kairė)
taip pat naudoti:
;443 201 645 ??? €
4 PR-8Z5 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
(4) PR-8Z9 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
5 3 vnt.
kniedė 4,8X8,8 ??? €
6 4 vnt.
kniedė 4,8X8,8 ??? €
7 2 vnt.
guminė įvorė 15,5/30 ??? €
8 4 vnt.
guminė įvorė ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
10 2 vnt.
poveržlė 6,1X18X1,3 ??? €
11 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairė) ??? €
12 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
13 8 vnt.
savisriegė veržlė 4,2X12,5X11 ??? €
14 8 vnt.
oval head panel screw 4,2X16 ??? €
15 PR-8Z5 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairė) ??? €
15A PR-8Z9 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairėje viršuje) ??? €
15B PR-8Z9 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairėje apačioje) ??? €
15C PR-8Z9 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairėje išorėje) ??? €
16 PR-8Z5 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
16A PR-8Z9 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje viršuje) ??? €
16B PR-8Z9 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje apačioje) ??? €
- 4 vnt.
išsiplečianti kniedė 5,5X11 ??? €
17 16 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
18 16 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X17X11,3 ??? €
19 1 vnt.
slėgio žarna (lower front) ??? €
20 1 vnt.
slėgio žarna (lower front) ??? €
21 1 vnt.
slėgio vamzdis (kairėje apačioje) ??? €
22 1 vnt.
slėgio vamzdis (dešinėje apačioje) ??? €
23 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
23 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X15 ??? €
24 4 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
25 1 vnt.
slėgio žarna (upper front) ??? €
26 1 vnt.
slėgio žarna (upper front) ??? €
27 1 vnt.
slėgio žarna (kairėje apačioje) ??? €
28 1 vnt.
slėgio žarna (dešinėje apačioje) ??? €
29 1 vnt.
laikiklis (kairė)
oro paskirstymo korpusas
??? €
30 ;;F >> 4B-4-900 500*
laikiklis
oro paskirstymo korpusas
??? €
30 1 vnt.
laikiklis (dešinėje)
oro paskirstymo korpusas
??? €
31 1 vnt.
oro paskirstymo korpusas ??? €
32 1 vnt.
slėgio jutiklis
plokščio kontakto dėklas
;1J0 973 704 ??? €
33 1 vnt.
O-žiedas 88X3-N ??? €
34 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X18 ??? €
35 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute (combi) M6X20 ??? €
35 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X20 ??? €
36 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X65 ??? €
37 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M8X16 ??? €
38 1 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute M6X60 ??? €
39 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute
sutrumpinti:
M10X20;16MM ??? €
40 4 vnt.
spaustuvas 60-80X12 ??? €
41 2 vnt.
spaustuvas 60-80X12 ??? €
42 4 vnt.
spaustuvas 50-70X12 ??? €
43 2 vnt.
spaustuvas 40-60X12 ??? €
44 PR-8Z9 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X15 ??? €
45 PR-8Z9 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M6X15Z1 ??? €
46 10 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
(46) 4 vnt.
išsiplečianti kniedė 5,5X11 ??? €
47 4 vnt.
savisriegė veržlė 4,2X12,5X11 ??? €
- 4 vnt.
oval head panel screw (combi) 4,2X13 ??? €
48 1 vnt.
edge protection
sutrumpinti:
120MM;25MM ??? €