Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS6/RS6 plus/Avant qu
399-80 laikantis rėmas
mounting parts for engine and transmission (GAG) Rinktis kitą grupę
156399800
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
2 5 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute
taip pat naudoti:
M10X30;;N 011 560 8 ??? €
- 5 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
3 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X50 ??? €
4 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X35 ??? €
5 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
6 1 vnt.
bonded rubber bush (kairė) ??? €
7 2 vnt.
sustabdyti ??? €
7 2 vnt.
sustabdyti ??? €
8 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
9 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
10 4 vnt.
poveržlė 8,4X16X1,6 ??? €
10 4 vnt.
poveržlė A8,4X16X1,6 ??? €
12 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
bonded rubber bush (dešinėje) ??? €
20 1 vnt.
assembly carrier ??? €
21 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
22 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
23 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
24 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
25 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X110 ??? €
26 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X25 ??? €
26 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X25 ??? €
27 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €
27 4 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M10X70 ??? €