Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS6/RS6 plus/Avant qu
803-10 šoninė dalis (priekis)
rato aplinka (posparnis) Rinktis kitą grupę
260803100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (kairė) ??? €
2 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje) ??? €
3A 1 vnt.
sectional part - side member (kairė) ??? €
4A 1 vnt.
sectional part - side member (dešinėje)
pakeisti dirbtuvėse
taip pat naudoti:
;;4B3 805 887 B ??? €
5 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
- 2 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X1-4 ??? €
- 1 vnt.
blind rivet stud M6X14,7/1-4 ??? €
6 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X1-4 ??? €
7 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (kairė) ??? €
8 1 vnt.
šoninės dalis armatūra (dešinėje) ??? €
9 1 vnt.
wheel housing rear part (kairė) ??? €
10 1 vnt.
wheel housing rear part (dešinėje) ??? €
10A 2 vnt.
panel nut M6 ??? €
11A 1 vnt.
side member rear part (kairė) ??? €
12A 1 vnt.
side member rear part (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
mounting plate (kairė) ??? €
14 1 vnt.
mounting plate (dešinėje) ??? €
15 1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje) ??? €
16 1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje) ??? €
17 1 vnt.
side member with reinforcement and support for structure (kairė) ??? €
18 1 vnt.
side member with reinforcement and support for structure (dešinėje) ??? €
19 1 vnt.
tempimo kablys ??? €
20
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
21
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
22
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
23
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
24
pop-rivet with sealing washer 4,8X6,5 ??? €
25
sriegtas kaištis FD-M6X18 ??? €
26 1 vnt.
atrama (kairė)
šoninė dalis
??? €
27 1 vnt.
atrama (dešinėje)
šoninė dalis
??? €
28 8 vnt.
varžtas šešiakampe vidine galvute M8X17 ??? €
29
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
32 1 vnt.
mounting for towing eye (dešinėje) ??? €
(33) 1 vnt.
mounting block (dešinėje) ??? €