Pagrindinis meniu

AUDI Audi RS6/RS6 plus/Avant qu
877-00 glass sunroof Rinktis kitą grupę
448877000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-3FE 1 vnt.
glass sliding roof panel ??? €
1 PR-3FE 1 vnt.
glass sliding roof panel ??? €
1A ;D >> - 25.07.2010
;PR-3FR
solar sliding sunroof panel ??? €
1A PR-3FR 1 vnt.
solar sliding sunroof panel ??? €
2 1 vnt.
tarpinė ??? €
3 PR-3FE+6NA 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(3) PR-3FE+6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(3) PR-3FE+6NL 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
;F >> 4F-8-905 000
sidabrinė ??? €
;F 4F-9-900 001>>
žvaigždžių sidabrinė ??? €
(3) PR-3FE+6NT 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
žvaigždžių sidabrinė ??? €
3A PR-3FE 1 vnt.
1 set springs ??? €
3B PR-3FR+6NA 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(3B) PR-3FR+6NJ 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
(3B) PR-3FR+6NL 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
;F >> 4F-8-905 000
sidabrinė ??? €
;F 4F-9-900 001>>
žvaigždžių sidabrinė ??? €
(3B) PR-3FR+6NT 1 vnt.
frame for sliding roof section with cover ??? €
žvaigždžių sidabrinė ??? €
4 PR-3FE 1 vnt.
glide piece (kairėje gale) ??? €
(4) PR-3FE 1 vnt.
glide piece (dešinėje gale) ??? €
(4) PR-3FR 1 vnt.
1 set glide pieces (gale) ??? €
5 1 vnt.
glide piece (left a. right) ??? €
6 1 vnt.
atraminė plokštelė (priekyje kairėje) ??? €
(6) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje priekyje) ??? €
7 PR-3FE 1 vnt.
apdaila (kairė) ??? €
satino juoda ??? €
(7) PR-3FE 1 vnt.
apdaila (dešinėje) ??? €
satino juoda ??? €
9 ;;D >> - 13.06.2010
;;;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
(9) ;;D - 14.06.2010>> - 25.07.2010
;;;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
9 ;PR-3FE 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator [sedanas + PR-3FE]
item/s to be included:
;;20,21 ??? €
(9) ;;D >> - 13.06.2010
;;AVANT+;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
(9) ;;D - 14.06.2010>> - 25.07.2010
;;AVANT+;PR-3FE
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;;20,21 ??? €
(9) AVANT+;PR-3FE 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator
item/s to be included:
;;20,21 ??? €
9A ;D >> - 31.01.2010
;PR-3FE
1 set guide springs
item/s to be included:
associated item/items to be; used as necessary:
;;4;;20,21 ??? €
9A PR-3FE 1 vnt.
1 set guide springs (left a. right)
item/s to be included:
associated item/items to be; used as necessary:
;4;;20,21 ??? €
9B ;;D >> - 13.06.2010
;;;PR-3FR
frame with sliding tilt actuator ??? €
(9B) ;;D - 14.06.2010>>
;;;PR-3FR
frame with sliding tilt actuator ??? €
(9B) ;;D >> - 13.06.2010
;;AVANT+;PR-3FR
frame with sliding tilt actuator ??? €
(9B) AVANT+;PR-3FR 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator ??? €
10 1 vnt.
vėjo kreiptuvas ??? €
- 2 vnt.
slėginė spyruoklė
vėjo kreiptuvas
??? €
10A 1 vnt.
1 komplektas tvirtinimo dalių
vėjo kreiptuvas
??? €
11 6 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X16 ??? €
13 ;F >> 4F-8-905 000
nuimamo stogo variklis ??? €
13 1 vnt.
nuimamo stogo variklis ??? €
14 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M5X33 ??? €
15 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis) ??? €
15 2 vnt.
vandens drenažo žarna (priekis)
contains additional positions:
;16 ??? €
16 2 vnt.
drain tube (priekis) ??? €
17 1 vnt.
vandens drenažo žarna (kairėje gale)
sutrumpinti, jei reikia
??? €
18 1 vnt.
vandens drenažo žarna (dešinėje gale) ??? €
19 2 vnt.
drain tube (gale) ??? €
20 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (kairė)
naudoti, jei reikia:
;4F0 898 701 ??? €
21 PR-3FE 1 vnt.
locking segment (dešinėje)
naudoti, jei reikia:
;4F0 898 701 ??? €
- PR-3FE 1 vnt.
sundry parts set (left a. right)
montavimas
??? €
22 6 vnt.
hexagon socket oval head bolt, self-locking M5X14 ??? €
23
žarnos laikiklis ??? €
24 1 vnt.
crank for winding gear ??? €
25 PR-3FR 1 vnt.
spiruoklinis laikiklis (priekyje centre) ??? €
26 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
27 PR-3FE 2 vnt.
sustabdyti ??? €
- 1 vnt.
solid lubricant paste 150ML ??? €