Pagrindinis meniu

AUDI Audi S6 plus quattro
805-00 kėbulo priekinė dalis (priekis)
rato aplinka (posparnis) Rinktis kitą grupę
118805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
apdaila ??? €
satino juoda ??? €
1A 1 vnt.
corner part ??? €
2 4 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
3 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X15 ??? €
4 1 vnt.
stiprinimas (kairė)
vandens dėžė
??? €
5 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje)
vandens dėžė
??? €
(6) 1 vnt.
water tank with cross member
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;(8-162) ??? €
(6) 1 vnt.
water tank with cross member
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
7 1 vnt.
vandens išleidimo vožtuvas ??? €
7 1 vnt.
vandens išleidimo vožtuvas (dešinėje) ??? €
(7) 1 vnt.
vandens išleidimo vožtuvas (kairė) ??? €
8 2 vnt.
drain tube ??? €
(8) 1 vnt.
water drain valve with side hole ??? €
9 1 vnt.
laikiklis (centre dešinėje) ??? €
10 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M6 ??? €
11 1 vnt.
laikiklis (centre kairėje) ??? €
- 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €
12 2 vnt.
poveržlė 6,1X18X1,3 ??? €
13 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M6X12 ??? €
14 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
(14) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
15 1 vnt.
cross member for steer. column ??? €
16 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
(16) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje) ??? €
17 1 vnt.
lock carrier ??? €
18 1 vnt.
mounting for main beam headl. (kairė) ??? €
19 1 vnt.
mounting for main beam headl. (dešinėje) ??? €
-
atstumo detalė 1MM ??? €
20 2 vnt.
amortizatoriaus montavimas ??? €
20 2 vnt.
amortizatoriaus montavimas ??? €
21 1 vnt.
support for lock carrier (kairė) ??? €
22 1 vnt.
support for lock carrier (dešinėje) ??? €
(23) 1 vnt.
atrama (kairėje išorėje) ??? €
23 1 vnt.
atrama (dešinėje išorėje) ??? €
24 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
24 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
25 6 vnt.
hex. hd. self-tap bolt (combi) 6,5X21,5 ??? €
26 2 vnt.
poveržlė 7,4X22X2 ??? €
27 2 vnt.
hexagon head panel screw 6,5X19 ??? €
28 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(28) 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(29) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (priekyje kairėje) ??? €
(29) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje priekyje) ??? €
(29) 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje priekyje)
taip pat naudoti:
;4A1 809 321 A ??? €
- 1 vnt.
console for steering gear (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
reinforcement for steer. gear (kairė) ??? €
-
guminė įvorė 32,5 ??? €
-
guminė įvorė 61X80/14+10MM ??? €
-
guminė įvorė 63 ??? €
30 2 vnt.
sąvaržėlė (juodas) ??? €
(30) 2 vnt.
sąvaržėlė (pilkas) ??? €
31 6 vnt.
sąvaržėlė (priekis) ??? €
32 4 vnt.
intermediate layer ??? €
33 1 vnt.
vandens kreiptuvas ??? €
satino juoda ??? €
34 1 vnt.
užtvirtinanti juostelė ??? €
satino juoda ??? €
35 1 vnt.
guminė įvorė 50 ??? €
36 1 vnt.
guminė įvorė ??? €
(37) 1 vnt.
lankstaus veleno uždangalas (kairė) ??? €
37 1 vnt.
lankstaus veleno uždangalas (dešinėje priekyje) ??? €
38 4 vnt.
įterpti veržlę ??? €
39 4 vnt.
poveržlė 5,3X15X1,6 ??? €
40 4 vnt.
oval head panel screw ST4,8X16,0 ??? €
(41) 1 vnt.
varikliaus skyrio uždangalas (kairė) ??? €
41 1 vnt.
varikliaus skyrio uždangalas (dešinėje) ??? €
42 10 vnt.
sąvaržėlė ??? €
satino juoda ??? €
- 4 vnt.
oval head panel screw (combi) 4,8X16 ??? €
- 1 vnt.
bracket for gas filled strut (kairė) ??? €
- 1 vnt.
retainer for connecting rod (kairė) ??? €
- 1 vnt.
retainer for connecting rod (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
jungianti žarna ??? €
- 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute (derinys) M8X20 ??? €
- 1 vnt.
skersinis (apatinis) ??? €
- 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
- 4 vnt.
poveržlė 8,4X22X3 ??? €
- 4 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X25 ??? €
- 4 vnt.
varžtas vidine galvute M10X25 ??? €
- 1 vnt.
edge protection 120MM ??? €