Pagrindinis meniu

AUDI Audi TTRS Coupe/Roadster
511-20 pakaba (gale)
amortizatoriai Rinktis kitą grupę
412511200
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 PR-1BD+0YM 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (mėlynas)
??? €
(1) PR-1BD+0YN 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
2 dažų žymės (ruda)
??? €
(1) PR-1BD+0YP 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (geltona)
??? €
(1) PR-1BD+0YQ 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (oranžinė)
??? €
(1) PR-1BD+0YR 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (žalias)
??? €
(1) PR-1BD+0YS 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (ruda)
??? €
(1) PR-1BD+0YT 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (balta)
??? €
(1) PR-1BQ+0YP 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
2 dažų žymės (ruda)
??? €
(1) PR-1BQ+0YQ 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (geltona)
??? €
(1) PR-1BQ+0YR 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (oranžinė)
??? €
(1) PR-1BQ+0YS 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (žalias)
??? €
(1) PR-1BQ+0YT 2 vnt.
važiuoklės spyruoklė (gale)
3 dažų žymės (violetinis)
1 dažų žymė (pilkas)
1 dažų žymė (ruda)
??? €
2 PR-1BD 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
(2) PR-1BQ 2 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
3 PR-1BD 2 vnt.
apsauginis dangtelis ??? €
3A PR-1BQ 2 vnt.
cover cap for shock absorber with electronically controlled damping (egd)
naudoti:
;;;8J0 513 025 B;8J0 513 025 E ??? €
3B PR-1BQ 1 vnt.
plokščios jungties dėklas su kontaktų fiksatoriumi (2 kontaktai)
naudoti:
;;8J0 512 133 ??? €
4 2 vnt.
grindų paklotas (viršutinis) ??? €
5 2 vnt.
spring support (apatinis) ??? €
6
trikampė šakė (apatinis)
žr. iliustraciją:
;505-30 ??? €
7 PR-1BD 2 vnt.
dujinis amortizatorius ??? €
(7) PR-1BQ 2 vnt.
dujinis amortizatorius
taip pat naudoti:
;WHT 002 937;8J0 512 133 ??? €
(7) PR-1BQ 2 vnt.
dujinis amortizatorius
taip pat naudoti:
;WHT 002 937;8J0 512 133 ??? €
8 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi)
taip pat naudoti:
M14X1,5X85;WHT 000 724 ??? €
- 2 vnt.
fiksuojanti poveržlė 14,5X30X3 ??? €
9
rato guolio korpusas
žr. iliustraciją:
;505-30 ??? €
11 2 vnt.
amortizatoriaus guolis (viršutinis) ??? €
12 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M10X35 ??? €
13 PR-1BD 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10X1 ??? €
(13) PR-1BQ 2 vnt.
užtvirtinanti elementas M10X1 ??? €
14 2 vnt.
apsauginis vamzdis ??? €
15 PR-1BQ 2 vnt.
poveržlė 17X10,2X2,5 ??? €