Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
803-50 apatinė plokštė (gale)
cross panel
cross member for cross panel Rinktis kitą grupę
229803500
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;COUPE 1 vnt.
apatinė plokštė [front-w.driv COUPE]
taip pat naudoti:
;;8N8 813 545;8N8 813 546 ??? €
(1) ;ROADSTER 1 vnt.
apatinė plokštė [front-w.driv ROADSTER] ??? €
1A ;COUPE 1 vnt.
corner reinforcement (kairė) [front-w.driv COUPE]
lenktas lešis
??? €
1B ;COUPE 1 vnt.
corner reinforcement (dešinėje) [front-w.driv COUPE]
lenktas lešis
??? €
2 ;COUPE 1 vnt.
apatinė plokštė [quattro: COUPE]
taip pat naudoti:
;;8N8 813 545;8N8 813 546 ??? €
(2) ;ROADSTER 1 vnt.
apatinė plokštė [quattro: ROADSTER] ??? €
3 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
3A 1 vnt.
mounting plate (kairė)
konsolė
??? €
3B 1 vnt.
mounting plate (dešinėje)
konsolė
??? €
5 1 vnt.
apatinė plokštė (gale)
spare wheel well
??? €
7 1 vnt.
reinforcement for cross panel (upper rear) ??? €
8 ;;F >> 8N-X-011 000*
galinė skersinė panelė
pataisyti, jei reikia
??? €
(8) ;;F 8N-X-011 001>>*;F >> 8N-1-200 000*
galinė skersinė panelė
pataisyti, jei reikia
??? €
8 1 vnt.
galinė skersinė panelė
pataisyti, jei reikia
??? €
9 8 vnt.
threaded rivet M8X15.8/2-3 ??? €
10 1 vnt.
daviklio danga ??? €
11 3 vnt.
oval head panel screw 6,3X13 ??? €
(12) 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X130 ??? €
12 ;;F >> 8N-Y-030 000*
bolt for spare wheel mounting M8X210 ??? €
(12) 1 vnt.
bolt for spare wheel mounting M8X210 ??? €
14 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje gale)
tempimo kablys
??? €
15 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje gale)
tempimo kablys
??? €
16 2 vnt.
konsolė (kairė, dešinė)
šoninis sustiprinimas
??? €
17 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
18 7 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X20 ??? €
19 1 vnt.
laikomoji plokštelė (kairė)
transporto priemonėms su vaikiška kėdute
??? €
20 1 vnt.
laikomoji plokštelė (dešinėje)
transporto priemonėms su vaikiška kėdute
??? €
-
tvirtinimo detalės
transporto priemonėms su vaikiška kėdute (-isofix-)
žr. iliustraciją:
;;885-20 ??? €
21 ;;F >> 8N-X-011 000*
cross member for cross panel (gale)
taip pat naudoti:
;;;DH 009 100;D 009 200 02;D 009 401 04 ??? €
21 ;;;F >> 8N-X-011 000*
cross member for cross panel
balansuojantis svoris (gale)
taip pat naudoti:
;;;;8N0 863 935 A;8N0 863 936 A;DH 009 100;D 009 200 02;D 0 ??? €
(21) ;;;F 8N-X-011 001>>*
cross member for cross panel
balansuojantis svoris (gale)
žr. iliustraciją:
detalė:
;;;;807-50;35 ??? €
- 1 vnt.
garso slopintuvas (lipnus) 175X115X25 ??? €
- 1 vnt.
garso slopintuvas (lipnus) 140X137X25 ??? €
22 ;F >> 8N-X-011 000*
užtvirtinanti plokštė (viršutinis) ??? €
23 ;F >> 8N-X-011 000*
pagrindo plokštė (apatinis) ??? €
24 ;F >> 8N-X-011 000*
varžtas plačia šešiakampe galvute M10X30 ??? €
25 ;F >> 8N-X-011 000*
1kg langų klijų 300ML ??? €
26 ;F >> 8N-X-011 000*
stiklo ir dažų gruntas 10ML ??? €
27 ;F >> 8N-X-011 000*
valymo tirpalas 250ML ??? €