Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
805-00 cross panel
rato aplinka (posparnis) (priekis)
lock carrier with mounting for coolant radiator
headlight cover (viršutinis)
additional reinforcement Rinktis kitą grupę
229805000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (priekyje kairėje) ??? €
1 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (priekyje kairėje) ??? €
- 1 vnt.
oro filtro laikiklis (kairė) ??? €
2 1 vnt.
connecting plate (kairė) ??? €
3 1 vnt.
rato aplinka (posparnis) (dešinėje priekyje) ??? €
4 1 vnt.
connecting plate (dešinėje) ??? €
(5) ;;F >> 8N-X-006 000*
laikiklis (kairė, dešinė)
suspension strut dome
??? €
5 ;;F 8N-X-006 001>>*
laikiklis (priekyje kairėje)
suspension strut dome
??? €
5A ;;F 8N-X-006 001>>*
laikiklis (dešinėje priekyje)
suspension strut dome
??? €
6 1 vnt.
connecting plate (kairėje išorėje) ??? €
7 1 vnt.
connecting plate (dešinėje išorėje) ??? €
- 2 vnt.
rivetted cap nut with sealing washer M8X0,8-3 ??? €
8 1 vnt.
skersinis (viršutinis) ??? €
9 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairėje apačioje) ??? €
10 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje apačioje) ??? €
11 1 vnt.
frame for cross panel (apatinis) ??? €
(11) APX,BAM 1 vnt.
frame for cross panel (apatinis) ??? €
12 1 vnt.
corner reinforcement for suspension strut dome (dešinėje) ??? €
13 ;;F >> 8N-X-050 000*
corner reinforcement for suspension strut dome (kairė) ??? €
(13) 1 vnt.
corner reinforcement for suspension strut dome (kairė) ??? €
14 1 vnt.
web plate (priekis)
vandens dėžė
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
;;;;;;;;;;(8-162) ??? €
15 ;;F >> 8N-2-020 000*
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
(15) 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
15 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
15 1 vnt.
lock carrier with mounting for coolant radiator ??? €
16
bonnet lock-lower part
žr. iliustraciją:
;823-10 ??? €
17
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi)
žr. iliustraciją:
;;823-10 ??? €
18 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (dešinėje priekyje) ??? €
19 1 vnt.
amortizatoriaus montavimas (priekyje kairėje) ??? €
20 1 vnt.
konsolė (dešinėje priekyje)
tempimo kablys
??? €
21 2 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) galvute (combi) M8X25 ??? €
21A 2 vnt.
poveržlė B10,5X30X2,5 ??? €
22 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M6X25-S1-N ??? €
23 4 vnt.
hexagon socket head bolt, countersunk M6X12 ??? €
24 6 vnt.
bolt,hex.hd.with shoul.(combi) M8X32.00-S22 ??? €
25 1 vnt.
radius rod (priekis)
lock carrier
??? €
26 2 vnt.
laikiklis (viršutinis)
aušinimo skysčio aušintuvas
??? €
(26) 2 vnt.
laikiklis (viršutinis)
aušinimo skysčio aušintuvas
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
??? €
(26) 2 vnt.
laikiklis (apatinis) ??? €
(26) 2 vnt.
laikiklis (apatinis) ??? €
27 2 vnt.
savisriegė veržlė 6,3X24,5X15 ??? €
28
oro nukreipiklis
žr. iliustraciją:
;121-90 ??? €
29
cross panel
žr. iliustraciją:
;863-20 ??? €
30 10 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X18 ??? €
31 1 vnt.
padengti (kairėje viršuje)
for headlamps
??? €
32 1 vnt.
padengti (dešinėje viršuje)
for headlamps
??? €
33 6 vnt.
išsiplečianti kniedė ??? €
34 APX,BAM 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje priekyje)
frame for cross panel
??? €
(35) ;;F 8N-X-006 001>> 8N-1-060 000*
konsolė
additional reinforcement
taip pat naudoti:
;;; >>8N-Y-010000;8N0 805 629 B ??? €
(35) ;;F 8N-1-060 001>>*
konsolė
additional reinforcement
taip pat naudoti:
;;; >>8N-Y-010000;8N0 805 629 B ??? €
36 ;;F 8N-X-006 001>>*
konsolė (dešinėje)
additional reinforcement
??? €
(37) ;F 8N-X-006 001>>*8N-2-010 000*
additional reinforcement (viršutinis)
taip pat naudoti:
;; >>8N-Y-010000;8N0 805 239 A ??? €
(37) ;F 8N-X-006 001>>*
additional reinforcement ??? €
38 ;F 8N-X-006 001>>*
plati šešiakampė veržlė M8 ??? €
39 2 vnt.
apsaugine plėvele
modeliams nuo:
50X20MM;AKL 448 300 04 ??? €
(39) 1 vnt.
apsaugine plėvele
sutrumpinti:
290X210MM;50X20MM ??? €