Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
817-20 hardtop (ROADSTER) Rinktis kitą grupę
229817200
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;PR-3FN;;PR-3FM;;PR... 1 vnt.
hardtop
for serv. install. use:
;*>>8N-1-025600;8N7 898 107;*>>8N-1-025600;8N7 898 107 A;8N-1-02 ??? €
imola yellow -1TPA,1TSR,; 1TSW ??? €
amuletas raudona -4GPA,4GSR,; 4GSW ??? €
talisman green metallic -6NPA,6NSR,; 6NSW ??? €
silver sea/light metallic -5BPA,5BSR,; 5BSW ??? €
briliantinis juodas -A2PA,A2SR,; A2SW ??? €
brillant white -B6PA,B6PB,; B6SR ??? €
moro blue pearl effect -P7PA,P7PB,; P7SR ??? €
steppe green pearl effect -8LPA,8LSR,; 8LSW ??? €
arrow grey-pearl effect -1XPA,1XSR,; 1XSW ??? €
nimbus grey -8XPA,8XSR,; 8XSW ??? €
raven black pearl effect -3APA,3ASR,; 3ASW ??? €
ebony black pearl effect -4ZPA,4ZSR,; 4ZSW ??? €
1 ;;PR-3FN;;PR-3FM;;PR... 1 vnt.
hardtop
for serv. install. use:
;*>>8N-1-025600;8N7 898 107;*>>8N-1-025600;8N7 898 107 A;8N-1-02 ??? €
gruntuotas ??? €
2 1 vnt.
išlieta galvos atrama ??? €
- 1 vnt.
padengti (upper centre)
rotary latch
??? €
3 1 vnt.
heated rear window (shatterproof glass) ??? €
4 1 vnt.
seal for rear window ??? €
5 1 vnt.
cutting wire for removing windows 0,6X0,6X50000 ??? €
(5) 1 vnt.
cutting line for releasing windows 1,25X6000 ??? €
(5) 1 vnt.
cutting line for releasing windows 1,25X5000 ??? €
6 1 vnt.
2k pane adhesive set 400ML ??? €
7
discontinued part ??? €
6 1 vnt.
2k adhesive sealant 2X150ML ??? €
7 1 vnt.
mixer rod ??? €
8 1 vnt.
stiklo ir dažų gruntas 10ML ??? €
9 1 vnt.
applicator 'order unit 25' ??? €
10 1 vnt.
valymo tirpalas 250ML ??? €
11 1 vnt.
tray (gale) ??? €
12 1 vnt.
1 set, plastic foam blocks (kairė, dešinė) ??? €
13 1 vnt.
brace ??? €
14 1 vnt.
tarpinė (kairė) ??? €
15 1 vnt.
tarpinė (lower rear) ??? €
16 1 vnt.
tarpinė (dešinėje) ??? €
17 1 vnt.
pagrindo plokštė (kairė)
fiksavimo mechanizmas
??? €
18 1 vnt.
pagrindo plokštė (dešinėje)
fiksavimo mechanizmas
??? €
19 1 vnt.
guide bush (kairė) ;21,5MM ??? €
20 1 vnt.
guide bush (dešinėje) ;18MM ??? €
- 2 vnt.
guide bolt (kairė, dešinė)
pagrindo plokštė
??? €
21 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
22 1 vnt.
fiksavimo mechanizmas (viršutinis) ??? €
24 1 vnt.
užtvirtinantis kaištis (kairė)
hardtop
??? €
(24) 1 vnt.
užtvirtinantis kaištis (dešinėje)
hardtop
??? €
25 6 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X26 ??? €
- 6 vnt.
poveržlė
pataisyti, jei reikia
9X28X3MM ??? €
26 1 vnt.
form rail (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
form rail (dešinėje) ??? €
27 10 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X10 ??? €
27A 2 vnt.
countersunk bolt, self-locking M4X10 ??? €
28 1 vnt.
molding - roof (kairė) ??? €
(28) 1 vnt.
molding - roof (dešinėje) ??? €
28A 18 vnt.
countersunk panel screw 2,9X9,5 ??? €
29 1 vnt.
trim for roof ledge (kairė) ??? €
(29) 1 vnt.
trim for roof ledge (dešinėje) ??? €
30 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė) ??? €
31 PR-3FN 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje)
for vehicles with hydraulic top operation
su:
mikro jungiklis
??? €
32 PR-3FM 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje)
for vehicles with mechanical top operation
without:
mikro jungiklis
??? €
33 4 vnt.
hexagon socket head collared bolt (combi) M8X25 ??? €
34 1 vnt.
mikro jungiklis (kairė) ??? €
35 1 vnt.
mikro jungiklis (dešinėje) ??? €
36 3 vnt.
klijai 3G ??? €
37 1 vnt.
mounting block (kairė) ??? €
(37) 1 vnt.
mounting block (dešinėje) ??? €
- 2 vnt.
apsauginis dangtelis (left a. right)
įtraukta detalėje:
;37 ??? €
38 4 vnt.
oval head countersunk bolt M8X16 ??? €
39 ;F >> 8N-1-070 000
dengianti apdaila ??? €
39 ;F >> 8N-1-070 000
dengianti apdaila ??? €
(39) ;F 8N-2-000 001>>
dengianti apdaila
žr. iliustraciją:
;;853-00 ??? €
40 1 vnt.
B statramsčio apdaila (kairejė viduje) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
41 1 vnt.
B statramsčio apdaila (dešinėje viduje) ??? €
soul (juoda spalva) ??? €
- 2 vnt.
atrama (kairė, dešinė)
B statramsčio apdaila
??? €
42 1 vnt.
rankena ??? €
43 1 vnt.
sealing element (kairė)
durys
??? €
44 1 vnt.
sealing element (dešinėje)
durys
??? €
45 1 vnt.
apsauginė įvorė
hardtop
??? €
46 2 vnt.
cover cap for cotter pin ??? €
- ;;;;F >> 8N-1-025 600*
1 komplektas tvirtinimo dalių
modifikavimo komplektas
for vehicles with hydraulic top operation
taip pat naudoti:
;;;;;8N7 853 607 A ??? €
- ;;;;F >> 8N-1-025 600*
1 komplektas tvirtinimo dalių
modifikavimo komplektas
for vehicles with mechanical top operation
taip pat naudoti:
;;;;;8N7 853 607 A ??? €
- ;;;;F 8N-1-025 601>>*
1 komplektas tvirtinimo dalių
modifikavimo komplektas
for vehicles with hydraulic top operation
taip pat naudoti:
;;;;;8N7 853 607 A ??? €
- ;;;;F 8N-1-025 601>>*
1 komplektas tvirtinimo dalių
modifikavimo komplektas
for vehicles with mechanical top operation
taip pat naudoti:
;;;;;8N7 853 607 A ??? €
- ;F >> 8N-1-025 713
adapterio kabelio lovelis ??? €