Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
809-30 šoninė dalis
šoninė dalis
posparnis (gale) (COUPE) Rinktis kitą grupę
229809300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
šoninės panelės rėmas (kairė) ??? €
(1) 1 vnt.
šoninės panelės rėmas (dešinėje) ??? €
(1A)
laikomoji plokštelė (kairėje išorėje)
A statramsčio apdaila
??? €
(1A)
laikomoji plokštelė (dešinėje išorėje)
A statramsčio apdaila
??? €
2 2 vnt.
sriegta plokštelė (kairė, dešinė)
užkirtiklis
??? €
2 2 vnt.
sriegta plokštelė (kairė, dešinė)
užkirtiklis
??? €
(3) 1 vnt.
insert plate (kairė)
c-pillar, outer
??? €
(3) 1 vnt.
insert plate (kairė)
c-pillar, outer
??? €
(3) 1 vnt.
insert plate (dešinėje)
c-pillar, outer
??? €
(3) 1 vnt.
insert plate (dešinėje)
c-pillar, outer
??? €
4 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairėje viršuje) ??? €
(4) 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje viršuje) ??? €
5
discont. / replacement item: 5A,5B ??? €
5 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
5A 1 vnt.
šoninė dalis (kairė) ??? €
5B 1 vnt.
filler plate for side member (kairė) ??? €
(5) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
(5A) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje) ??? €
(5B) 1 vnt.
filler plate for side member (dešinėje) ??? €
6
nėra pakeitimo ??? €
7
kniedinė uždara veržlė M6X0,8-3 ??? €
7
kniedinė uždara veržlė M6/0,7-3B ??? €
8 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje išorėje)
taip pat naudoti:
;DA 008 000 ??? €
(8) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje išorėje)
taip pat naudoti:
;DA 008 000 ??? €
8A 3 vnt.
brazing rod 2MM ??? €
9 1 vnt.
insert plate (kairėje gale)
galinės šviesos
??? €
(9) 1 vnt.
insert plate (dešinėje gale)
galinės šviesos
??? €
9A 1 vnt.
buferio laikiklis (kairėje gale) ??? €
(9A) 1 vnt.
buferio laikiklis (dešinėje gale) ??? €
10 1 vnt.
šoninės panelės rėmas (kairejė viduje) ??? €
(10) 1 vnt.
šoninės panelės rėmas (dešinėje viduje) ??? €
11 1 vnt.
atraminė plokštelė (kairejė viduje)
šoninės panelės rėmas
??? €
(11) 1 vnt.
atraminė plokštelė (dešinėje viduje)
šoninės panelės rėmas
??? €
12 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (kairėje viršuje)
šoninės panelės rėmas
??? €
(12) 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje viršuje)
šoninės panelės rėmas
??? €
13 1 vnt.
connecting plate (kairėje gale)
šoninės panelės rėmas
??? €
(13) 1 vnt.
connecting plate (dešinėje gale)
šoninės panelės rėmas
??? €
14 1 vnt.
posparnis (kairėje gale) ??? €
(14) 1 vnt.
posparnis (dešinėje gale) ??? €
15 1 vnt.
plastikinis posparnis (kairėje gale) ??? €
(15) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje gale) ??? €
(15) 1 vnt.
plastikinis posparnis (kairėje gale) ??? €
(15) 1 vnt.
plastikinis posparnis (dešinėje gale) ??? €
16
išsiplečianti veržlė 4,8X19,6 ??? €
17
savisriegė veržlė 4,8X16,5X11 ??? €
17
savisriegė veržlė 4,8X16,5X11 ??? €
18
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
18A 3 vnt.
užspaudžiama knopkė 9,5X13X40 ??? €
19 1 vnt.
uždarymo elementas (kairė)
for side panel
??? €
(19) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje)
for side panel
??? €
20 2 vnt.
deformation element (kairė, dešinė)
A statramstis, vidinis
??? €
20A 4 vnt.
cup rivet 3,2X6,5 ??? €
21
šono apdaila
žr. iliustraciją:
;853-60 ??? €
22 6 vnt.
kniedinė uždara veržlė AM6/0,5-3 ??? €
22 6 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X0,5-3 ??? €
23 2 vnt.
rivetted cap nut with sealing washer M8X0,8-3 ??? €
24 1 vnt.
stiprinimas (kairė)
B statramstis, vidinis
??? €
(24) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje)
B statramstis, vidinis
??? €
25 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X20 ??? €
26 8 vnt.
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
26 8 vnt.
poveržlė 10,2X20X3 ??? €
27 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
27 4 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
28 4 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
28 4 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €