Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
825-10 trim for fuel tank
garso izoliacija
cover - v-belt
engine/gearbox assy skid plate Rinktis kitą grupę
229825100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) ;PR-G1A 1 vnt.
garso izoliacija (lower front) [4+ cilindrų PR-G1A]
6-pavarų automatinei pavarų dėžei
??? €
- PR-G1A 1 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
1 ;PR-G0C,G0L 1 vnt.
garso izoliacija (lower front) [4+ cilindrų PR-G0C,G0L]
mechaninei pavarų dėžei
??? €
(1) ;;;F >> 8N-4-015 000*
;;;BHE,BPF
garso izoliacija
6-speed dual clutch gearbox with transfer box
??? €
(1) BHE,BPF 1 vnt.
garso izoliacija (lower front)
6-speed dual clutch gearbox with transfer box
??? €
(1) BHE,BPF 1 vnt.
garso izoliacija (lower front)
mechaninei pavarų dėžei
??? €
(1) PR-1SF 1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (lower front) ??? €
2 1 vnt.
apdaila (kairėje apačioje) ??? €
(2) PR-G1A 1 vnt.
apdaila (kairėje apačioje) ??? €
(2) PR-G0R 1 vnt.
apdaila (kairėje apačioje) ??? €
(3) 1 vnt.
cover - v-belt (dešinėje apačioje) ??? €
(3) BHE,BPF 1 vnt.
cover - v-belt (dešinėje apačioje) ??? €
4
savisriegė veržlė 4,8X20X13 ??? €
4
savisriegė veržlė B4,8X20X13 ??? €
5
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
(5) BHE,BPF 8 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plačia galvute M8X18 ??? €
(5) BHE,BPF 8 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plačia galvute M8X18 ??? €
- BHE,BPF 2 vnt.
varžtas šešiakampe vidine plačia galvute M12X1,5X30 ??? €
6 4 vnt.
speed nut 4,8 ??? €
7 4 vnt.
grip pin ??? €
7A 4 vnt.
fiksuojanti poveržlė ??? €
8 4 vnt.
sąvaržėlė ??? €
9
suveržianti poveržlė 5X30 ??? €
9
suveržianti poveržlė 5X30 ??? €
(9)
speed nut 5 ??? €
(9)
speed nut 5 ??? €
10 1 vnt.
trim for fuel tank (apatinis) ??? €
11 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
12 6 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X18,6X16 ??? €
13 6 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
15 ;ARY,AUM,AUQ,;BAM,BV... 1 vnt.
trim for fuel tank (dešinėje) [quattro+ ARY,AUM,AUQ,BAM,BVP,BVR] ??? €
(15) ;BHE,BFV,BPF 1 vnt.
trim for fuel tank (dešinėje) [quattro+ BHE,BFV,BPF] ??? €
16 ;ARY,AUM,AUQ,;BAM,BV... 1 vnt.
trim for fuel tank (kairė) [quattro+ ARY,AUM,AUQ,BAM,BVP,BVR] ??? €
(16) ;BHE,BFV,BPF 1 vnt.
trim for fuel tank (kairė) [quattro+ BHE,BFV,BPF] ??? €
- BHE,BPF 4 vnt.
poveržlė 6,4X12,5X1,6 ??? €
17 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 4,8X16 ??? €
18 6 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X18,6X16 ??? €
19 6 vnt.
hex. nut, self-locking with washer M6 ??? €
20 2 vnt.
išsiplečianti kniedė 6X15 ??? €
21 1 vnt.
apsauginis profilis (kairėje apačioje) ??? €
satino juoda ??? €
(21) 1 vnt.
apsauginis profilis (kairėje apačioje) ??? €
22 1 vnt.
apsauginis profilis (dešinėje apačioje) ??? €
satino juoda ??? €
(22) 1 vnt.
apsauginis profilis (dešinėje apačioje) ??? €
23 8 vnt.
savisriegė veržlė 4,8X18,6X16 ??? €
24 PR-T6B,T8C 1 vnt.
spoileris (kairė)
rato aplinka (posparnis)
??? €
(24) PR-G0R 1 vnt.
spoileris (kairė)
rato aplinka (posparnis)
??? €
(24) 1 vnt.
spoileris (dešinėje)
rato aplinka (posparnis)
??? €
25 4 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X12 ??? €